Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

siedziba astrolabium...>
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: siedziba astrolabium...>
#1730
siedziba astrolabium...> 19 lat(a), 6 mies. temu  
oto propozycja na siedzibe astrolabium. znajduje sie w apartamentowcu Colloseum na ulicy Grojeckiej. wejdzcie astrolabianie na http://www.photobucket.com album "mylogi" haslo"mylogin" i powiedzcie jak wam sie podoba to miejsce i wogole pomysl zeby astrolabium mialo swoje miejsce.
mylogi
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1732
Re: siedziba astrolabium...> 19 lat(a), 6 mies. temu  
Przecież "Astrolabium" to strona internetowa i jej miejsce jest w necie.
gerg
Posty: 39
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1734
Re: siedziba astrolabium...> 19 lat(a), 6 mies. temu  
ale astrolabium to tez ludzie ktorzy sie znaja i spotykaja sie...
mylogi
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1738
Re: dla Mylogiego od Pantomasa... 19 lat(a), 6 mies. temu  
Przyjacielu!

Cóż więcej mogę powiedzieć ponad to, co dostaniesz teraz ode mnie:

Dla Mylogiego od Pantomasa...

Poniżej znajduje się interpretacja. Dla mnie jest ona zupełnie zrozumiała. Myślę, że Ty również ją zrozumiesz i poznasz się na niekiedy chłoszczącej mądrości Wyroczni.

45. C`UEI. Zbieranie się Razem (Gromadzenie, Koncentracja Środków, Zabezpieczenie, Zaufanie)

Bohaterem Heksagramu jest król, który spełniając z wiarą w opiekę boską swoje obowiązki pojawia się w swej świątyni. Wtedy gromadzą się wokół niego ludzie, ufający w jego opiekę nad nimi, przez co ich wspólna moc w mierzeniu się z przeciwnościami losu - wzrasta i staje się niepokonana. Pojawia się także zwykły człowiek, któremu grupa Gromadzących się proponuje wsparcie w zamian za jego uczestnictwo. Jest to korzystne dla obu stron, ale wymaga szczerości i zaufania do siebie nawzajem, oraz ufności w uczciwość i powołanie przewodzącego im króla, ponieważ są to cnoty, które procentują zwłaszcza w czasach biedy.


28. TA-KUO. Przewaga Wielkiego (Presja, Przymus, Kryzys)

Bohaterem Heksagramu jest człowiek, usiłujący zawczasu zaradzić szykującemu się złamaniu belki, podtrzymującej strop dachu. W tym celu najpierw ją zabezpiecza trzciną, potem żeni się z młodą kobietą, która może przedłużyć jego ród. W końcu z trudem zabezpiecza belkę przed złamaniem, co jednak - mimo wysiłków następuje. Próbuje ujść trudnościom, wiążąc się na krótko z młodszymi od siebie, zwabionymi przyozdobionym na zewnątrz domem, lecz wreszcie musi zmierzyć się z faktem zapadnięcia się dachu i zalania domu wodą.

[Interpretacje: [url]www.republika.pl/iching/[/url]]

Niech Los Ci sprzyja...

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1771
Chatka Astrolabka 19 lat(a), 6 mies. temu  
Bardzo dobrze :) .
Dla mnie jak rzadko, jest nie zrozumiała (pewnie jest nie dla mnie:) ) ;
więc przyłączam się do organizowania zagęszczeń i zagarnięć materialnej części nas, czyli ciał Astrolabian, które już w transie pielgrzymują do "sidziby" ukazując poprzez zdumione zmysły nam, czyli jaźni Astrolabium, że Bóg się o jaźń i ciała które za nia idą, troszczy.

Poważniej: Będę tam mieszkał już niebawem...
Szykuje sie parapetówa, a nawet dwie. 1-sza szybka (bo chce się), 2-ga przez wzgląd na tych, co też chcą, a mieszkają dalej.
By zaplanowali, dotarli i zostali ... na zawsze ;) .

Jeszcze poważniej:
Miejsce jest, a co dalej - ...?....
Nie ma przymusu (nie rozdajemy tajnych legitymacji i nie przeprowadzamy inicjacji - to akurat szkoda), Astrolabium powstało w internecie i pozostanie internetowe (misja :) ); ale poza głównym nurtem, inny: tworzy się 'materialne' zaplecze, nadarza sie okazja do 'pobycia materialnym', wśród dotychczas jedynie virtualnych postaci.

Będzie jak będzie a teraz jest:
sobota 11.09.2004 godzina wieczorna,
między placem Zawiszy, a dworcem zachodnim.
Mylogi poda dokładność większą

Termin drugi uzgodnimy czatując, lub jakoś tak.
Ciekawym ile osób bedzie chciało i mogło przybyć; nawet jeśli nikt, to ja z Mylogim jesteśmy na miejscu. :)

Michael
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#1773
Re: siedziba astrolabium :> 19 lat(a), 6 mies. temu  
A nie ma czegoś bardziej stylowego? Np: chatek na kurzych nóżkach? Z pieskiem łaciatym i kotkiem kudłatym?
mucha marudna ;)
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1774
Re: siedziba astrolabium...> 19 lat(a), 6 mies. temu  
mylogi napisał(a):
oto propozycja na siedzibe astrolabium. znajduje sie w apartamentowcu Colloseum na ulicy Grojeckiej. wejdzcie astrolabianie na http://www.photobucket.com album "mylogi" haslo"mylogin" i powiedzcie jak wam sie podoba to miejsce i wogole pomysl zeby astrolabium mialo swoje miejsce.

nie odnoszę się do pomysłu siedziby, ale co do wyglądu, fiu, fiu, fiu, bardzo mi się podoba. Ale gdyby tak się stało, to jak dla mnie, łatwo trafię. Cóż...czy pomarzyć nie można.
wiki
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12