Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

VA czyli Vademecum Astrologa
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: VA czyli Vademecum Astrologa
VA czyli Vademecum Astrologa 6 lat(a), 9 mies. temu  
Saturn spełnia w horoskopie rolę głównego straszaka. Klienta straszymy Saturnem. Nie robimy tego za pomocą Neptuna, Urana i Plutona, bo posiadają zbyt uniwersalne skojarzenia. Saturn kojarzy się jednoznacznie nieprzyjemnie, wręcz złowieszczo. Mamy do dyspozycji 12 domów:
I - masz przerąbane po całości
II - musisz zarabiać na życie
III - musisz się kontaktować
IV - musisz się zmagać z rodziną
V - nie musisz się cieszyć
VI - jesteś chory na coś, albo będziesz
VII - mąż, żona, sam wiesz, czyt. dom I
VIII - tak straszne, że boję się mówić o tym
IX - nie leć, nie jedź, znajdź sobie pracę chałupniczą
X - ludzie się ciebie boją
XI - nikt cię nie lubi
XII - ktoś cię jednak lubi - twój psychiatra
Dla zwiększenia efektu rażenia astrologicznego pokazujemy klientowi jakiegoś Saturna z kosą. Dobrze jest powiedzieć o Saturnie na samym początku rozmowy, maleje wtedy prawdopodobieństwo usłyszenia od klienta zbyt dociekliwych pytań.
Michor
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: VA czyli Vademecum Astrologa 6 lat(a), 9 mies. temu  
Michor, wstrzymuję się od komentarzy Twojej jakże obfitej i radosnej twórczości na forach. Tutaj jednak pozwolę sobie na komentarz, ponieważ po raz kolejny mijasz się z prawdą. Ani astrologia tradycyjna, ani tym bardziej humanistyczna nie identyfikuje Saturna ze wszelkim możliwym niepowodzeniem. Na temat astrologii współczesnej nie będę zabierał zdania, ponieważ znam ją pobieżnie w porównaniu do tradycyjnej. Po pierwsze, Saturn może nie odgrywać żadnej znaczącej roli w horoskopie, po drugie - może być świetnie położony - w Wodniku, Koziorożcu czy Wadze bądź w innych godnościach, wreszcie harmonijne aspekty z benefikami znoszą lub zmniejszają ewentualne niekorzystne wpływy Saturna.

Warto też wziąć pod uwagę, że życie chyba każdego człowieka związane jest z okresowymi trudnościami. Zaprzeczanie temu brzmi jak new age'owy bełkot.

PS Po co tracisz czas na ciągłą aktywność na forach astrologicznych? Nie lepiej zainwestować go w przyjaciół, rodzinę lub aktualne pasje?
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Ostatnio zmieniany: 2013/09/08 19:35 Przez Kuba.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: VA czyli Vademecum Astrologa 6 lat(a), 9 mies. temu  
Fora astrologiczne to moja aktualna pasja, a czas traci się sam z siebie i nic na to nie poradzisz. Tyk, tyk, tyk, tyk ....
Michor
graphgraph

Re: VA czyli Vademecum Astrologa 6 lat(a), 8 mies. temu  
Z powodu chwilowego braku zagubionych duszyczek, następny post będzie o tym, jak horoskop urodzeniowy wskazuje to, na co musimy zapracować, oraz to, co dostajemy za darmo. Lucyno, poproszę pióro i kałamarz!
Michor
graphgraph

Tak sobie czytam i coraz bardziej mi się to podoba.
Dragonsheart
graphgraph
Urodziny: 09/11

Kolega z konkurencji podpowiedział mi motto. Dziękować :)
Michor
graphgraph

Wenus. Miła, piękna Wenus, kocha mężczyzn, kocha kobiety, bez różnicy.
Wenus w domach:
I Zawsze wiedziałem, że jestem miły, ładny i kompromisowy. Dlaczego się śmiejesz? Nie śmiej się. A sól Tobie w oczy a pomiotło w zęby, czego dla mnie życzysz niech do Ciebie wróci!
II Kobiety pomagają mi w znalezieniu pracy. Bardzo lubię te miłe panie które tak ciepło obiecują, że oddzwonią w przyszłym tygodniu.
III Wszędzie widzę fajne dupencje, myślałem, że każdy facet tak ma, a to przez tę Wenus w III domu!
IV Wszyscy w domu mnie chwalili, stąd ta pewność, że jestem świetnym gościem.
V Lubię czasami zaszaleć, a co? Ma się tę Wenus w V domu!
VI W moim zakładzie pracy na 160 osób jest jedna kobieta. To ona.
VII Ta Wenus w VII domu to ta jedyna, ta cudowna, której nigdy nie spotkałem, bo te moje beznadziejne Byłe mi przeszkadzały.
VIII Mamo, tato, jak się czujecie?
IX Gdy byłem na wycieczce w Warszawie, to jedna wysoka Pani posłała mi buziaka, chociaż koledzy mówili później, że to był facet.
X Koledzy zazdroszczą mi stylu i ciuchów. Koleżanki też.
XI Maluję, zwłaszcza przy remontach, piszę, zwłaszcza dla Astrolabium.
XII Lucyna, moja asystentka, niczym dobry duch :)
Michor
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/09/11 16:06 Przez Michor.

Do góryStrona: 12