Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Ciekawostka
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Ciekawostka
Ciekawostka 6 lat(a), 11 mies. temu  
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/06/25 00:23 Przez Bona.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Panto, czy astrolodzy używają metod mentalistów? 6 lat(a), 11 mies. temu  
Szczególnie chodzi mi o to co mówi Dr. Brian Green w 17:00 minucie powyższego filmu.

Przenosząc to na astrologię -> Jeśli znasz osobę, której horoskop analizujesz, to możesz przewidzieć co ona zrobi. Do tego co zrobi nie potrzebujesz specjalnie horoskopu. Możesz użyć horoskopu do uschematyzowania sobie wiedzy na temat Cię interesujący(zachowanie analizowanej osoby w domu rodzinnym, itp.). Mając przerobioną dużą ilość horoskopów możesz odważyć się pójść w drugą stronę. Z horoskopu opisujesz człowieka.
To jako tako mi pasuje.
Czego nie kapuję to czas. Czy te same mechanizmy mogę przerzucić nie na obserwację zachowania, ale na to jak się ono będzie rozwijało w czasie?

?
Kto jeszcze nie pomyślał o 3 karo?
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Panto, czy astrolodzy używają metod mentalistów? 6 lat(a), 5 mies. temu  
Rzeczywiście dosyć specyficzny pogląd. Wydaje mi się, że horoskop a analizowanie czyjegoś zachowania i na tej podstawie wyciąganie wniosków to zupełnie dwie różne sprawy. Choć oczywiście nie kwestionuję tego, że niektórzy wykorzystają to do "przepowiadania przyszłości"
Hankaber1983
graphgraph
Horoskop 2014
Pozdrawiam serdecznie

Do góryStrona: 1