Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Książka na temat SOLARIUSZA
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Książka na temat SOLARIUSZA
#1429
Książka na temat SOLARIUSZA 19 lat(a), 7 mies. temu  
JUż dobrze Pantomassie nie będę taka)))

A teraz już serio:
Czy ktoś z Was forumowiczów tutaj zna dobrą książkę ale taką naprawdę dobrą którą można polecić i która będzie poświęconą solariuszowi???
Bo szukałam na forum "Jak na górze, tak na dole" w wątku poświęconym literaturze i akurat na temat solariusza nic nie znalazłam.
Bardzo proszę o autorów i dokładny tutuł.
Oczywiście wiem że pani Konaszewska-Rymarkiewicz napisała taką ksiązkę ale moze jakis inny astrolog też taką wydał ??
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1432
Re: Książka na temat SOLARIUSZA 19 lat(a), 7 mies. temu  
Ja również poszukuję takiej książki. Kupiłam pozycję Konaszewskiej nie jest zła. Jest tam sporo informacji na temat horoskopu solarnego. W tytule jest również wspomniany Lunariusz ale na ten temat w sumie jest niewiele.
ezana
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
chcesz zmienić świat? zacznij od siebie
 
#1433
Re: Książka na temat SOLARIUSZA 19 lat(a), 7 mies. temu  
To jest nas juz teraz więcej poszukującyh książki na temat SOLARIUSZA.
Bo wg. mnie wazne jest to aby książka była naprawdę dobra abym mogła się z niej uczyć a nie wszystkie ksiażki poświęcone astrologii są naprawdę dobre a trzeba wybierac te najlepsze co nieraz się wiąże z tym że sa trudne do zdobycia)))
Więc jestem zainteresowana także starymi i starszymi wydaniami takiej książki.
:)
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1453
Re: Książka na temat SOLARIUSZA 19 lat(a), 7 mies. temu  
Droga Astrei

Przepraszam, że odpisuję tak puźno, ale byłem pochłonięty innymi sprawami.

1. W oficjalnym obiegu istnieje tylko jedna książka, która jest poświęcona Solariuszom. Jest nią oczywiście książka autorstwa Pani Rymarkiewicz.

2. W nieoficjalnym obiegu być może coś tam się kiedyś ukazało po polsku, ale z niczym się takim nie spotkałem.

3. Już niebawem w Astrolabium znajdzie się doskonałe tłumaczenie Mmk7 tekstu Morinusa na temat Planetariuszy. Nie jest tego dużo, ale konkretnie, uff, jak konkretnie!

Serdecznie pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1454
Re: Książka na temat SOLARIUSZA 19 lat(a), 7 mies. temu  
Dziękuję za odpowiedź.
Myślałam że moze jest więcej ksiązek na temat SOLARIUSZA i sama szukałam po różnych stronach astrologicznych w bibliografii ale nic nie znalazłam.
Noi ciesze się że za niedługow Astrolabium będzie coś na ten temat.
pozdrawiam!
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1456
Re: do Astrei 19 lat(a), 7 mies. temu  
Słuchaj Astrei, kiedyś pisałem coś na Temat tego, że Twój progresywny Księżyc ma wejść, lub niedługo wejdzie (teraz nie pamiętam), do I domu. Mówiliśmy wtedy o różnych pozytywnych zmianach, które mają być związne z tą konfiguracją. I tu moje pytanie, bo z tego co wiem, to już wyszłaś za mąż, czy stało się coś jeszcze? Przypomnij mi proszę kiedy to miało się stać i czy już się stało? Czy już czujesz, zę wyszłaś z "kosmicznej poczekalni"?

Szalenie ciekaw
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1457
Re: do Astrei 19 lat(a), 7 mies. temu  
Na temat mojej prognozy pisałeś dokładnie 05.06.2004 roku i napisałeś tam że w przeciągu 3-4 miesięcy nastąpią moje symboliczne narodziny.
I że ta zmiana również będzie związana ze sposobem mojego zarobkowania.
Jak wiesz wyszłam za mąż a ostatnio wiele się u mnie dzieje.
Wiesz, nie chcę "zapeszać" tego czasu ale w swoich dążeniach teraz jestem systematyczna i mam jasno postawiony i sprecyzowany cel i do niego dążę.
Mam nadzieję że już wyszłam z tej poczekalni , bo był czas gdy kręciłąm się że tak powiem
"w kółko".
Czy tylko progresywny KSIĘZYC w moim pierwszym domu jest z tym związany z tymi moimi symbolicznymi narodzinami???
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12