Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

My , Nasz Swiat i jego Statystiki
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: My , Nasz Swiat i jego Statystiki
#13732
My , Nasz Swiat i jego Statystiki 12 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Forum
Gdybysmy nasz swiat zredukowali do wielkosci jednaj wsi i ilosci 100 mieszkancow,
Bylaby to bardzo ciekawa statystyczna wies.
57 Azjatyczykow 52 Kobiety 30 Bialych 30 Chescijanow
21 Europejczykow 48 Mezczyzn 70 Nie Bialych 70 innych wyznan
14 Amerykanow
8 Afrykanczykow 89 hetero seksualnych
11 homoseksualistow

6 osob posiadalo by 59 % majatku naszej wsi i pochodzili by z USA.
70 osob byloby analfabetami , 80 nie mialoby przyzwoitych warunkow mieszkaniowych,50 byloby niedozywionych. Jeden czlowiek by zmarl , a dwoje nowych by sie urodzilo.
Dwoje posiadaloby computer a tylko jeden skonczone studia.

Nasze szczescie ?....nie nalezymy do 2 miliardow ludzi na naszej ziemi, ktorzy nie umieja czytac i pisac i my mamy nasz computer, i mozemy spokojnie spac , bo nie spadna nam bomby na glowe,cieszymy sie naszym swiatem.
Ktos kiedys powiedzial :
pracuj tak, jakbys nie potrzebowal pieniedzy ,zyj tak , jakby nikt nigdy cie nie skaleczyl , spiewaj i mysl ze cie nikt nie slyszy i tancz jakby nikt na ciebie nie patrzyl. Przygdladaj sie swiatu i mysl ze jednak jestes w raju.

PS , wyczytalam te madrosci i chce sie nimi z Wami podzielic.

Pozdrawiam serdecznie. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13734
Re: My , Nasz Swiat i jego Statystiki 12 lat(a), 8 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/08/11 18:04 Przez lula322.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13735
Re: My , Nasz Swiat i jego Statystiki 12 lat(a), 8 mies. temu  
<
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Ostatnio zmieniany: 2011/08/11 19:49 Przez Woland.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13736
Re: My , Nasz Swiat i jego Statystiki 12 lat(a), 8 mies. temu  
Droga Lula , Drogi Woland.
Masz Lula racje , ale wiesz co chcialam przekazac.
Woland , musze sie smiac z Twojego malego komentarza.
Macie ze wszystkim racje , tylko ze ja pomimo ze spedzilam tutaj wiecej czasu jak w Polsce , mam w dalszym ciagu TYLKO polskie obywatelstwo , mam satelite i ogladam codziennie polskie wiadomosci i inne programy, dokumentacje i dyskusje w Trwam ale polskich przyjaciol tutaj , ani na lekarstwo. Kocham bilioteke , chetnie czytam i nie spotkalam nigdy polakow , chociaz cale inne narody przychodza po ksiazki. , Nie znosze przeklec ,nie pile pol litra , mam doskonaly niemiecki , ale chce z rodakami porozmawiac po polsku , ale sie nie da. Mam polska znajoma Renate , ona mowi po niemiecku , chociaz bardzo lamie , ale ja do niej po polsku. Klnie na Polske ,ja nie wdaje sie w tego rodzaju dyskusje.Prosze nie gnewajcie sie za moje bledy , mam wrazenie ze przyjeliscie mnie do waszej spolecznosci , a jak jeszcze nie to bede sie dalej bardzo starac.
Mam niemiecka tastature , pisze tutaj sporo na innych forach , tylko astrologia, mam tez polska tastature , ale te ciagle zmiany sa troche uciazliwe.
Dziekuje Wam i pozdrawiam. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1