Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Wizyta u Astrologa
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Wizyta u Astrologa
#12912
Wizyta u Astrologa 12 lat(a), 9 mies. temu  
hallo Forum.
Pytanie jest : Co nam da wizyta u Astrologa ?
Mozemy slepo wierzyc w jego prognozy ? Odpowie nam astrolog wiarygodnie na nasze pytania?
Czytalam w jenym ze starych astrologicznych magazynow , ze przd laty zrzeszenie astrologow zaprosilo 28 fachofcow na egzamin. Polegalo to na slepym obliczeniu horoskopu, na podstawie dat i emeferyden , i odpowiedz na kilka prognostycznych pytan.
Co do obliczenia horoskopu , byly roznice i tez w prognozie kilka odpowiedzi bylo absolutnie innych. Czytalam inny artykol , gdzie astrolog pyta ? : urodzilo sie dziecko i w tym samym czasie urodzil sie w stajni osiolek. Czy oboje maja ten sam horoskop ?
W koncu robi sie horoskopy drogim koniom wyscigowym , zeby sprawdzic ile pieniedzy zarobi zwierze . Jak daleko mozemy zdac sie na prognose ? Nie wyprowadzi nas przypadkiem falszywa prognoza na manowce ? Przed laty , jak dopiero lekko polizalam astrologi, zadalam 3 pytania jednemu bardzo znanemu astrologowi. Niestety , ale sie pomylil. Z kolei pytalam dalej w ciagu nastepnych miesiecy i okolo 80 % prognozy bylo absolutnie dokladne i trafne.A wiec , czy mamy korzystac z pomocy astrologa? Moim zdaniem tak. Mozemy w ciagu paru minut uzyskac odpowiedz na bolace nas pytanie , a po zatym rozmowa z profesjonalnym astrologiem to zwykle duza radosc , przyjenosc i tez wielka pomoc.( moim zdaniem)Jakie zdanie ma na temat Forum ???
Serdecznie wszystkich pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12926
Re: Wizyta u Astrologa 12 lat(a), 9 mies. temu  
Antares


Powiem Tobie tak , chętnie wybrałabym się do astrologa głownie po to, by usłyszeć same miłe rzeczy ( niech mnie podtrzyma na duchu) , jeśli natomiast jakakolwiek cześć jego wypowiedzi będzie nie po mojej myśli- stwierdzę że błądzi :)

Pozdrawiam:)

I to nie tylko charakterystyczna dla mnie tendencja
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12935
Re: Wizyta u Astrologa 12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga Lula , Przeciez zeby umowic sie z astrologiem , chyba najlepiej jest do niego telefonowac. Proponowalabym ci zebys obdzwonila kilku astrologow , zapytaj o cene , zapytaj czy odpowiada na jedno , czy wiecej pytan itd.
Mysle, ze po kilku rozmowach wybierzesz tego , ktory ci bedzie najbardziej odpowiadali
bedzie najbardziej sympatyczny , ale tez profesjonalny.
Moim zdaniem caly horoskop to , chyba nie jest potrzebne. Zycie niesie nam codziennie niespodzianki i ciagle nowe pytania , i jest mozliwe, ze w tej interpretacji calego horoskopu , nie otrzymasz odpowiedzi , np: kiedy agresywna sasiadka przestanie cie
przesladowac, bo zdarzy sie to po wizycie u astrologa. Zaznaczam Ci ze to jest moje osobiste zdanie.
Popytaj co mysla o tym inni astrolabianie , kazdy z nas ma inne doswiadczenia.
Zycze ci szczescia Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1