Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego
#12761
Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego 12 lat(a), 10 mies. temu  
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12760
Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego 12 lat(a), 10 mies. temu  
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12763
Re: Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego 12 lat(a), 10 mies. temu  
Tez Witam , Dzien dobry. Mam skromne pytanie : "projekt miedzynarodowy" ...a jakie narody biora w tym udzial ? " wyrobione zdanie na temat" ...rozumiem ze na ulicy nie chce Pani szukac rozmowcow ? ... O co tak naprawde chodzi w Pani projekcie. Dziekuje, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12768
Re: Poszukiwani bohaterowie do filmu dokumentalnego 12 lat(a), 10 mies. temu  
" Koniec Swiata" , najbardziej utrwalilo mi sie to powiedzenie z kultowych filmow o Kargulu i Pawlaku.
Nie mniej prawda jest, ze w grudniu 2012 Slonce przesunie sie na srodek drogi mlecznej i 21.12 ustawi sie na niebianskim rowniku.
Jakie to bedzie mialo znaczenie , naukowcy nie sa zgodni , bo ostatnio bylo to 26.000 tys lat temu.
Im dalej czasowo , tym wiecej pojawia sie filmow , lepszych, czy gorszych dokumentacji ,
a internet odzyl z powodu bliskiego konca swiata.Ludzie uwazaja, ze jest wiecej katastrof , tylko zapominaja o tym, ze nasza atmosfera jest podarta jak siatka , coraz wiecej samolotow ,bezmyslych wojen techniki , zrujnowanego srodowiska , odpadow itd.
Czy sie cos wydarzy czy nie , mysle ze fajne jest astrolabium i mysle ze powoli odrzywa i jest coraz wiecej naprawde wartosciowych dyskusji.
Ja narazie siedze troche nad kosmogramem Chopina , chce zajrzec do jego wnetrza , zrozumiec jego mysli, talent, jego nadzwyczajna muzyke , ktora najlepiej umie Pan
Piotr Paleczny.Jak cos ciekawegowynajde , to napisze.
Pozdrawiam wszystkich Astrolabianow . Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1