Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Nasze kochane Slonce
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Nasze kochane Slonce
#12757
Nasze kochane Slonce 12 lat(a), 10 mies. temu  
Dzien dobry Forum.
Wlasnie slyszalam w wiadomosciach, ze dzisiaj beda mialy miejsce gwaltowne wybuchy w koronie naszego slonca.
Naukowcy licza sie z rozpoczeciem tego wyjatkowego wydarzenie od 20.00 godziny wieczorem.
Nasze slonce jest ogromnym atomowym potencjalem , ale podobno wybuchy maja byc o wyjatkowej, do tej pory nie spodziewanej sile.
Jest to prawda ? Czy naukowcy znowu chca sie troszke przypomniec publicznosci.
Byc moze tez maja kryzys ( puste konto) i chca sie przypomniec, ze oni tez jeszcze istnieja.
Pozyjemy , zobaczymy , ale jedno jest prawda ze chce sie z Wami podzielic wszystkim co mnie tez interesuje . Zycze nam pieknego dnia. Wasza Marianna

PS Nic nie widze , lilith w opozycji do saturna, reszta marnie aspektowana.
Dalam na 20 godzine , Berlin -West, ale Paryz i Warszawa , tez nie wiele zmienia.
Poogladajcie jak macie chec, moze padlo mi na oczy.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12777
Re: Nasze kochane Slonce 12 lat(a), 10 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12784
Re: Nasze kochane Slonce 12 lat(a), 10 mies. temu  
Hallo Mischa , ja sie tez zastanawialam jak mozna te anomalie w koronie Slonca zobaczyc.
Mysle , ze to jest trudne , bo nasza astrologia to w pewnym sensie abstakcyjne pojecie swiata, sa to jednak plaskie obrazki , ktore my przekladamy na nasze wydarzenia.
Mayowie liczyli to swoim kalendarzem, ale tez sprawdzali przez to powtarzajace sie okresy. Obserwowali Wenus , bo prawdoppodobnie mozna bylo zmiany w jej koronie przelozyc na zmiany w koronie Slonca.Narazie nic madrego nie przychodi mi do glowy.

Ale my jestesmy tutaj potezna spolecznoscia.
Prosze Was , napiszcie tez swoje zdanie , napewno znajdzie sie jedna madra glowa.

Pozdrawiam Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1