Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

zmarł Andrzej Cedzyński
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: zmarł Andrzej Cedzyński
zmarł Andrzej Cedzyński 11 lat(a), 11 mies. temu  
Los często drwi z naszych planów :( ...

będzie nam go brakować ...

wyrazy współczucia najbliższym ...

Lucyna
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: zmarł Andrzej Cedzyński 11 lat(a), 11 mies. temu  
Dołączam się. Nigdy się nie poznaliśmy, ale nieraz czytałam jego artykuły i wypowiedzi. Byłam w szoku, gdy przeczytałam tę wiadomość. Jeszcze tak niedawno pisał o swoich planach na przyszłość... Wielka szkoda, współczuję bliskim :(
stargazer
Admin
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Ceremonia pogrzebowa Andrzeja Cedzyńskiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz 15 , w Rogowie (niedaleko Koluszek). Ciało będzie wystawione o godz14:30. Źródło: www.goldenline.pl/forum/1818268/andrzej-cedzynski-i
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/07/26 00:50 Przez panTo.

Ceremonia pogrzebowa Andrzeja Cedzyńskiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz 15 , w Rogowie (niedaleko Koluszek). Ciało będzie wystawione o godz14:30.

Powiem tak: Jasna cholera! Śmierć jest straszna zwłaszcza wtedy, gdy odbiera życie za szybko.

Miałam przyjemność rozmawiać kiedyś z Andrzejem ( prosił , by tak się zwracać ) na skypie . Bardzo radosny, pomocy facet ( tak będę Go wspominać ) Miał masę planów .Opowiadał mi o domku , ktory remontuje i że wreszcie zamieszkał z dala od zgiełku miasta, stwierdził że absolutnie nie mam Syriusza w pobliżu ascendentu i zapraszał mnie do lektury swych tekstów...

Od czwartku wiele o Nim myślę i wiadomość o Jego śmierci także we mnie uderzyła - a jednocześnie- jak czesto się zdarza w takich sytuacjach bardzo trudno jest wybrać właściwe słowa.

Wyrazy współczucia najbliższym.
Łączę się z Państwem w bólu.

L.
lula322
:)
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/27 07:32 Przez lula322.

Witam,
to mój pierwszy post na forum...
i ja dołączam się z kondolencjami...
Dopiero dzisiaj się dowiedziałem o tym...

O Andrzeju dowiedziałem się właściwie niedawno w czasie krążenia po internecie.
12 lipca zamówiłem u Pana Andrzeja interpretację kosmogramu i w mailu odpisał
Mogę. Zrobię to do 21 lipca
Taki zbieg okoliczności.
Wybrałem właśnie jego spośród kilku innych osób oferujących takie usługi. Był niesamowicie mądrym człowiekiem.

To jest chyba taki już los, że gdy już odnajdziemy to "prawdziwe szczęście" tutaj, nasza droga się kończy - misja wypełniona ...

Miałem kiedyś znajomego, który zawsze miał bardzo mało czasu dla swojej rodziny, ciągle pracował w delegacjach. Ale nie poddał się i dopiął swego. Znalazł świetną pracę, tylko kilka godzin dziennie, wreszcie mógł być ze swoją rodziną. I nacieszył się 2 miesiące - zginął w wypadku samochodowym...

Pozdrawiam
danielk1981
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/31 11:25 Przez danielk1981.

Do góryStrona: 1