Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Gratulacje!
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Gratulacje!
#1543
Gratulacje! 19 lat(a), 7 mies. temu  
Chociaz jestem tu po raz pierwszy - chcialam bardzo pochwalic to miejsce :) Niech zyje nam Pantomas naszego klubu ;)
Dzieki dyskusjom i lekturom nawet poczatkujący astrolog lyb astrolożka może sie tutaj wiele nauczyc.
Powodzenia i z pewnoscia bede tu zagladac!
hannah
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1544
Re: Gratulacje 19 lat(a), 7 mies. temu  
Witaj - pięknego masz avatarka - zostań i dbaj o niego, bo mimo iż piękny, wciąż zapominany był ;)
Dużo dobrego, mucha :)
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1546
Re: Gratulacje! 19 lat(a), 7 mies. temu  
Witaj Hanah

Bardzo dziękuję za Ciepłe słowa. Po ostatnich "dziwnych" postach na różnych forach, już mi się zaczęło wydawać, że to wszystko nie ma zbytniego sensu, gdyż "ludzie i tak zobaczą czego nie ma, tak samo jak nie widzą tego, co jest." Tak czy inaczej bardzo dziękuję za słowa otuchy i cieszę się, że Ci się tutaj podoba.

Oczywiście zapraszam do odwiedzania nas jak najczęściej, gdyż już na jesieni będą tu się działy rzeczy niesłychane! Pewien Mędrzec z pewnej góry, który się zajmuje astrologią, przyjął nasze zaproszenie i pojawi się tutaj niebawem, by nie tylko opowiedzieć o sobie, ale by również odpowiedzieć na pytania Astrolabian.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Niech Los Ci sprzyja...
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1930
Re: Gratulacje! 19 lat(a), 6 mies. temu  
Pozdrawiam Wszystkich Astrolabian i gratuluje strony!!!
Jest łatwa w obsłudze, grafika i kolory ok (i mój ulubiony wszędobylski granatowy i niebieski :laugh: ) Pozdrawiam i zycze ciekawych i gorących dyskusji, sporów i przede wszystkim owocnej nauki astrologii.
:)
astro1
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1931
Re: Gratulacje! 19 lat(a), 6 mies. temu  
astro1 napisał(a):
Pozdrawiam Wszystkich Astrolabian i gratuluje strony!!!
Jest łatwa w obsłudze, grafika i kolory ok (i mój ulubiony wszędobylski granatowy i niebieski :laugh: ) Pozdrawiam i zycze ciekawych i gorących dyskusji, sporów i przede wszystkim owocnej nauki astrologii.
:)


Cze Astro. Dzięki za ciepłe słowa, którymi będe się otulał w długie zimowe wieczory.

:)

Pozdro
Panto
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1932
Re: Gratulacje! 19 lat(a), 6 mies. temu  
:) pozdrawiani pozdrawiają pozdrawiających :laugh:

Witaj!
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1933
Re: Gratulacje! 19 lat(a), 6 mies. temu  
mucha napisała:
:) pozdrawiani pozdrawiają pozdrawiających :laugh:


Tak sobie również pomyślałem, że przecież pozdrawiający są pozdrawianymi. Dusza Astro już przecie do nas należy ;)

Pozdro
Panto
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1