Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Neptun w Rybach
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Neptun w Rybach
#11494
Neptun w Rybach 12 lat(a), 12 mies. temu  
Neptun w Rybach, Gra muzyka...........

listen.di.fm/public3/chillout.pls

Jak kto lubi albo nie. Idyllic Life , Xerxes, Marco Torrance, Cardamar itd....

Bardzo pasuje do deszczowej pogody . Pozdrowionka Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11819
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 12 mies. temu  
Hmm Neptun w Rybach i deszcz-mi sie bardziej z lzami kojarzy niestety-tym bardziej ze wchodzi mi w kwadrat do natalnego a ten dosc silny u mnie jest jako zem Ryba a Neptuna mam w luznej koniunkcj z Ksiezycem-czas chaosu nadchodzi nieuchronnie :(
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11836
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 11 mies. temu  
Hallo Magnolia, To jest teraz ten czas kiedy magnolie kwitna.

Po za tym sama wiesz, ze tak nie jest, jak piszesz.

Twoj Neptun w kwadraturze do siebie nic ci nie zrobi, mysle ze bedziesz miala pare fajnych pomyslow. Masz duzo fantzji , mysle tez ze kochasz swiat zwierzat i nature.
Po zatym , neptun koniunlcja ksiezyc , to prawie " holywood aspekt".
Napewno posiasz w swojej glowie swiat pelen marzen i nadzwyczajnych pomyslow.
Jest ci to napewno trudno zrealizowac, ale ten piekny swiat w twojej glowie jest cos, co nie kazdy posiada.
Jeszcze jedno , kwadratura nie zawsze jest negatywna. Jest masa ludzi ktorzy wlasnie
pod wplywem kwadratury zaczeli realizowac swoje , czesto bardzo trudne projekty.
A gdzie masz tego neptuna , w ktorym domu i gdzie stoi twoj saturn ( saturn to praca)

Narazie cie pozdrawiam i napisz jeszcze jak myslisz ze cie cos gnebi. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11847
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 11 mies. temu  

Hallo Magnolia, To jest teraz ten czas kiedy magnolie kwitna.

Po za tym sama wiesz, ze tak nie jest, jak piszesz.

Twoj Neptun w kwadraturze do siebie nic ci nie zrobi, mysle ze bedziesz miala pare fajnych pomyslow. Masz duzo fantzji , mysle tez ze kochasz swiat zwierzat i nature.
Po zatym , neptun koniunlcja ksiezyc , to prawie " holywood aspekt".
Napewno posiasz w swojej glowie swiat pelen marzen i nadzwyczajnych pomyslow.
Jest ci to napewno trudno zrealizowac, ale ten piekny swiat w twojej glowie jest cos, co nie kazdy posiada.
Jeszcze jedno , kwadratura nie zawsze jest negatywna. Jest masa ludzi ktorzy wlasnie
pod wplywem kwadratury zaczeli realizowac swoje , czesto bardzo trudne projekty.
A gdzie masz tego neptuna , w ktorym domu i gdzie stoi twoj saturn ( saturn to praca)

Narazie cie pozdrawiam i napisz jeszcze jak myslisz ze cie cos gnebi. Marianna


Racja :) pieknie magnoliowe drzewa wygladaja-moglabym siedziec i patrzec bez konca:)Faktycznie z wyobraznia nie mam problemow i z pomyslami tez -gorzej wlasnie z realizacja niestety, wogole jakos tak chyba to zycie mi przez palce przecieka, Saturna ma w Byku w 4 domu i mysle ze tu sie dobrze realizuje w sensie w domu mam wszystko "poukladane" jak trzeba choc nie jest latwo, a Neptun w domu 12(Koch)lub 11(Placidius)
Cos mi sie zdaje, ze my sie z innego forum znamy :) Antares-pytal mnie ostatnio gdze mam wezel pn :))))Pozdrawiam Kasia
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11849
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 11 mies. temu  
No to witam cie jeszcze raz Kasienko.
Ciesze sie ze sie spotykamy . Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11851
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tez sie ciesze ze spotkania-bardzo fajnie piszesz i naprawde duzo mi daly twoje wypowiedzi na tamtym forum-jako poczatkujaca w tej trudnej sztuce chlone kazde slowo jak gabka:)))Pozdrawiam bardzo serdecznie i licze na wiecej materialu do studiowania:))
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11915
Re: Neptun w Rybach 12 lat(a), 11 mies. temu  
Kasienko , pamietaj o jednym , ten podly Saturn ( tak uwaza wiele ludzi)nie jest wcale taki zly jak sie mysli.
Saturn daje stabilizacje , prace , jasne projekty.
Jezeli masz saturna w czworce i w byku , to napewno bedziesz kiedys miala wlasny dom.
Zakladam ze jest w ruchu prostym.Po za tym , jako rybka przeplyniesz przez zycie.
Jakies momentalne problemy ? Ah wiesz, kazdy cos ma , nigdy nie jest perfekcyjnie.
Pozdrawiam cie i napisz jakbys cos konkretnego chciala wiedziec. pa ,pa, Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12