Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: ?
? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Stargazer

Wiesz może , gdzie się podział wątek

z partnerstwem i horoskopem horarnym ?

Lula
lula322
:)
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: ? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Tak. Stwierdziłam, że pytanie było jednak zbyt osobiste i ze nigdy nie powinnam była go zadawać na publicznym forum, w związku z tym lepiej było ukryć wątek.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/17 12:36 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Eh Stargazer

Mam sprzeczne myśli.

Wiesz , z jednej strony , szanuję Twoją decyzję

to był dość osobisty wątek , z drugiej jednak strony,

mam wrażenie że wątek przepadł nie dlatego, że był osobisty ( chyba wiedziałaś co piszesz i dlaczego?)
, tylko - bo znalazły się tam treści, które były nie po Twojej myśli.

Nie mi to oceniać , jak ktoś reaguje na krytykę.
Wątek był ciekawy,
były tam też ciekawe astrologicznie treści.

Okropna jest ta maniera tutaj , coś się nie spodoba- wykasuję wątek, nie licząc się z innymi osobami , które starały się coś w temat wnieść.
lula322
graphgraph

Nie o to chodzi, ze się nie liczę. Doceniam wkład osób, które starały się coś wnieść do tematu. Sprawa była zbyt osobista, a wątek zalożony pod wpływem impulsu - natomiast wiem już, że absolutnie na żadnym forum nie można się tak odsłaniać. Takie publiczne miejsca jak to nie nadają się do ujawniania osobistych treści i stwierdziłam, że więcej tego nie zrobię. Jedyny sposób - pisać neutralnie, o sprawach obiektywnych, a jeśli dzielić się przemyśleniami, to nie na bardzo prywatne, wręcz intymne tematy. I tak zamierzam podchodzić do tego forum.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/17 12:56 Przez stargazer.

jak najbardziej Cię rozumiem ... niestety nie na wszystkich forach jest możliwość zlikwiodwania swoich wątków ... to jest duży plus tego forum ... możliwość edycji
lucy
graphgraph

Taka luźna uwaga. Zauważyłem pewną zależność. Następny wątek został ukryty jak pełnia się zbliżała...

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
graphgraph
jelongdynia
Hane personam induisti: agenda est.

yeye

ale to oznacza również , że nie trzeba brać odpowiedzialności za swoje słowa, coś nie wyjdzie to się wykasuje- nie wiem czy to taki plus.

To już ogólna uwaga.

Ja bardzo rzadko edytuję swoje notki- i najczęściej tego przyczyną ( a może jedyną ) są literówki
lula322
graphgraph

Do góryStrona: 123