Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Sygnifikatory wiedzy profetycznej
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Sygnifikatory wiedzy profetycznej
#7354
Sygnifikatory wiedzy profetycznej 14 lat(a) temu  
Fot. Panto

Zawadzki pisze:

*********************

[...]<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/04/11 21:19 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7355
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej w Jyotish 14 lat(a) temu  


Panto:Panto:

Panto:<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/04/11 20:54 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15561
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej w Jyotish 11 lat(a), 2 mies. temu  
Witam,



Pozdrawiam
reppp
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/02/24 22:23 Przez reppp.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15563
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej w Jyotish 11 lat(a), 2 mies. temu  
Zdecydowanie moj horoskop potwierdza pewne fakty z powyzszych tekstow rowniez.Zalaczam swoj radix jako dowod , ze Pan Zawadzki mowi prawde:

1. Stopien 11-12 Panny obsadzony przez koniunkcje Ur/Ma , a do tego jeszcze Pluton w orbie 3 st.

2. MC w Byku na 25st (Algol) , ale i Saturn na st. 11-12 w Rybach...Do tego trygon Neptuna i Ksiezyca i sekstyl Ksiezyc - Jowisz

3. Najlepszy jest 8-dom...Ciezko sie polapac kto tak naprawde nim zamiata...:)

4. Z Gwiazd stalych to Fomalhaut na DSC (orba <1st) oraz Algol przesloniety Jowiszem na MC..:)))

5. Astrologia na powazniej zainteresowalem sie niedawno, (jak Neptun wlazl w Ryby, a Pluton tranzytowy teraz wali mi kwadratura w Slonce, a zeby jeszcze bylo smieszniej to , Neptuna tranzytowego mam teraz na DSC, a Uran tranzytuje Barana nad moimi klejnotami w 8-mym domu)...

jaklu
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/02/25 01:03 Przez jaklu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15565
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej 11 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
reppp
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/02/25 13:28 Przez reppp.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15567
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej 11 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Jesli chodzi o Merkurego to jest on we wzajemnej recepcji z Marsem w domu 1...Mozesz mi wierzyc ze ta wzajemna recepcja naprawde dziala, pomimo braku bezposrednich aspektow...A to dlatego ze Mars w 1-szym domu (naturalny wladca domu)jest od Merkurego silniejszy (7 st od ASC, Merkury w 23st Barana) ...
Czasami warto na wzajemne recepcje zwracac uwage, bo nie tylko aspekty sa "wyznacznikiem horoskopu"...:)

Jesli chodzi o Neptuna w opozycji do Jowisza to jest on w retro (tak jak i cale stellum w 1 szym domu) a takze Merkury. Wlasnie dlatego chyba zainteresowalem sie astrologia pozno w swoim zyciu , bo wiekszosc lat zowodowych spedzilem na morzu (jestem kapitanem zeglugi wielkiej i kazdy marynarz ktory mnie zna wie , ze mnie slychac z daleka..) - Neptun - Jowisz os domow 3-9..:).Merkury w 9-tym domu i Jowisz to moje zycie na statkach...

Astronawigacje uprawiam do dzis...

Pozdrawiam
jaklu
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/02/25 16:38 Przez jaklu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15568
Re: Sygnifikatory wiedzy profetycznej 11 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
reppp
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo