Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Wenus w Lwie u mężczyzny
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 12
TEMAT: Wenus w Lwie u mężczyzny
Wenus w Lwie u mężczyzny 15 lat(a), 2 mies. temu  
No właśnie. Nie tak dawno wpadł mi w oko egzemplarz pana z tak właśnie położoną Wenus - w znaku Lwa, w kwadracie z Saturnem w Byku, niestety nie wiem w jakich domach, gdyż nie mam jak zdobyć godziny urodzenia. No i się zastanawiam, w jaki sposób taka informacja może mi pomóc w zwróceniu na siebie uwagi owego pana. Mam w pamięci to, że Wenus w horoskopie mężczyzny wskazuje m.in. na ogólny typ kobiet, jakie mu się podobają, na jakie zwraca uwagę i jak sobie wyobraża swoją idealną partnerkę. Nawet pamiętam konkretny przykład z jakiegoś czata na Astrolabium, że mężczyzna z Wenus w Strzelcu zauważa na ulicy kobiety raczej sportowo ubrane, w typie turystki-traperki, takie, z którymi można by się np. wybrać w góry. Domyślam się też, że np. pan z Wenus w Pannie dostrzeże osobę schludną i porządnie ubraną, a przy tym w typie bardzo naturalnym, jak to się jeszcze niedawno mówiło "ekologicznym" (stonowane kolory,naturalne tkaniny, makijaż niewidoczny lub nieobecny itp.). A co z Wenus w Lwie? To już nie będzie traperka ani kobieta "ekologiczna", tylko....? No właśnie? Dama? Kobieta dumna? Zwracająca na siebie uwagę? Czy macie jakieś obserwacje na ten temat? A może forumowicze z Wenus w Lwie mogliby się wypowiedzieć, co ich osobiście przyciąga u kobiet? Z góry dzięki za wszelkie spostrzeżenia i sugestie, gdyż jak pisałam, zależy mi na tym, by sobie tego pana zjednać i jeśli miałabym w tym celu coś zmienić w swoim wizerunku czy sposobie bycia, jestem na to gotowa. Od razu uprzedzam ewentualne wypowiedzi o tym, że zawsze należy być sobą - nie mam zamiaru udawać kogoś, kim kompletnie nie jestem, bo wiem, że taka gra szybko wyjdzie na jaw. Bardziej mi chodzi o jakieś zmiany image'u, sposobu ubierania się itp., czy też wskazówki odnośnie sposobu rozmowy i odnoszenia się do takiego kogoś, a zwłaszcza zachowania, których powinnam unikać. Już sobie uświadomiłam, że praktycznie każdy, niezależnie od pozycji Wenus, wieje gdzie pieprz rośnie od osoby wiecznie skrzywionej i narzekającej - więc staram się taka nie być :) No i widzę, że jedno działa na pewno - chwalenie. Chwalenie, dostrzeganie, dowartościowywanie i docenianie. Ale jednak to jeszcze za mało :)
stargazer
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Wenus w Lwie u mężczyzny 15 lat(a), 2 mies. temu  
Ja mam Wenus i Marsa we Lwie.Co do upodoban w stosunku do kobiet...Mysle, ze to bardzo indywidualne, dlatego wypowiadam sie za siebie, a nie za wszystkich mezczyzn z Wenus we Lwie.Jesli chodzi o ubior.Pierwsze na co patrze to buty.Musza byc na obcasie, elegandzkie i troszke prowokujace.Uwielbiam gdy nosi wysokie obcisle kozaki.Kobieta jest zdyskwalifikowana gdy chodzi po ulicy w jakis "kapciach", czy wlasnie sportowych butach.Adidasy ok, ale tylko na rower.Wogole jestem wariatem jesli chodzi o kobiece stopy.Lancuszki na nodze, wzorzyste ponczochy-dziala to na mnie w sposob niesamowity.Nie lubie kobiet bez makijazu.Nie preferuje "tapet", ale musi byc wymalowana.Niesamowicie wazne jest dla mnie jak kobieta sie porusza.Sadze, ze najpiekniej poruszaja sie Japonki.Tak powinna poruszac sie moja idealna kobieta.Wlosy powinny byc geste, dlugie i proste.Krotkie wlosy u kobiet odpadaja.Najogolniej, lubie kobiety wyzywajace,pewne siebie,emanujace kobiecoscia i seksualnoscia.Takie za ktorymi sie obracaja wszyscy na ulicy, nawet inne kobiety...Lew zawsze, wszystko co do niego nalezy, jakosciowo musi reprezentowac najwyzszy poziom, partner rowniez.Zawsze dazy do znalezienia idealu i jest wybredny.Takze jesli masz na oku kogos z takim polozeniem wenus, staraj sie byc zawsze atrakcyjna seksualnie i pewna siebie.Pozdrawiam.
ronjeremy83
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Co do tego zadbania, makijażu, butów itp. - da się zrobić. Natomiast ten wyzywający, pewny siebie i emanujący seksualnością wygląd - dokładne przeciwieństwo mnie, nie do zrealizowania :/ Ale myślę, że aspekty Wenus mają tu też dużo do powiedzenia. Czy u Ciebie Wenus jest w koniunkcji z Marsem? Jeśli tak, to dodaje do tego obrazu cech, które kojarzą mi się bardziej z typem Barana - właśnie takim wyzywającym i pewnym siebie. I pewnie nie bez znaczenia jest pozycja władcy znaku Wenus, w tym przypadku Słońca. U owego pana jest ono w Raku, więc ten wizerunek kobiety będzie w jakimś sensie złagodzony.
stargazer
Admin
graphgraph

Hmm, czy u mnie Wenus jest w koniungcji z Marsem?Wydaje mi sie, ze tak, sa w jednym domu.Co prawda interesuje mnie astrologia, ale jestem jeszcze amatorem i z odczytywaniem aspektow mam problem.Najlepiej jak sama zobaczysz.29.08.1983. godz 10:00 Gdynia.Pozdrawiam.I powodzenia w wabieniu tego Pana z Lwem w Wenusie.Badz optymistka-to tez podoba sie Lwom.
ronjeremy83
graphgraph

Witaj

Wiesz, tak mi się wydaje, że znowu zaczynasz iść nie w tę stronę, co trzeba. Tzn. myśląc, mówiąc o tym i pisząc o tym zaczynasz przeżywać to wszystko w swojej świadomości - koniunkcja Wenus i Marsa w Bliźniętach w XII domu. Myślę, że to normalne, że tak się dzieje, ale ważniejsze w tym wszystkim jest to, by po tym myśleniu o tym, coś się wydarzyło. Innymi słowy: życzę Ci, by ta koniunkcja w Bliźniętach wyszła wreszcie z XII domu.

Gdzie ma Księżyc?

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Księżyc ma najprawdopodobniej pod koniec Bliźniąt, w trygonie z Jowiszem i kwadracie z Plutonem.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, o czym piszesz. I coraz bardziej mam wrażenie, że jedynie coś sobie ubzdurałam - ale chcę spróbować cokolwiek zawalczyc, o ile to w ogóle możliwe.
stargazer
Admin
graphgraph

stargazer napisała:
Tak, zdaję sobie sprawę z tego, o czym piszesz. I coraz bardziej mam wrażenie, że jedynie coś sobie ubzdurałam - ale chcę spróbować cokolwiek zawalczyc, o ile to w ogóle możliwe.

1. Predyspozycje do wchodzenia w związki widoczne w horoskopie partnerskim.

2. Aktualne oddziaływania planetarne. Polecam tekst Handa na temat tej opozycji Plutona do Wenus.

3. Horoskop partnerski.

Pracuj nad tym w tej kolejności, a nie zaczynaj od swojego Marsa i jego Wenus...

Powodzenia!

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo