Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Wenus w Lwie u mê¿czyzny
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Wenus w Lwie u mê¿czyzny
#5239
16 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5241
16 lat(a), 11 mies. temu  
Ja mam Wenus i Marsa we Lwie.Co do upodoban w stosunku do kobiet...Mysle, ze to bardzo indywidualne, dlatego wypowiadam sie za siebie, a nie za wszystkich mezczyzn z Wenus we Lwie.Jesli chodzi o ubior.Pierwsze na co patrze to buty.Musza byc na obcasie, elegandzkie i troszke prowokujace.Uwielbiam gdy nosi wysokie obcisle kozaki.Kobieta jest zdyskwalifikowana gdy chodzi po ulicy w jakis "kapciach", czy wlasnie sportowych butach.Adidasy ok, ale tylko na rower.Wogole jestem wariatem jesli chodzi o kobiece stopy.Lancuszki na nodze, wzorzyste ponczochy-dziala to na mnie w sposob niesamowity.Nie lubie kobiet bez makijazu.Nie preferuje "tapet", ale musi byc wymalowana.Niesamowicie wazne jest dla mnie jak kobieta sie porusza.Sadze, ze najpiekniej poruszaja sie Japonki.Tak powinna poruszac sie moja idealna kobieta.Wlosy powinny byc geste, dlugie i proste.Krotkie wlosy u kobiet odpadaja.Najogolniej, lubie kobiety wyzywajace,pewne siebie,emanujace kobiecoscia i seksualnoscia.Takie za ktorymi sie obracaja wszyscy na ulicy, nawet inne kobiety...Lew zawsze, wszystko co do niego nalezy, jakosciowo musi reprezentowac najwyzszy poziom, partner rowniez.Zawsze dazy do znalezienia idealu i jest wybredny.Takze jesli masz na oku kogos z takim polozeniem wenus, staraj sie byc zawsze atrakcyjna seksualnie i pewna siebie.Pozdrawiam.
ronjeremy83
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5242
16 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5243
16 lat(a), 11 mies. temu  
Hmm, czy u mnie Wenus jest w koniungcji z Marsem?Wydaje mi sie, ze tak, sa w jednym domu.Co prawda interesuje mnie astrologia, ale jestem jeszcze amatorem i z odczytywaniem aspektow mam problem.Najlepiej jak sama zobaczysz.29.08.1983. godz 10:00 Gdynia.Pozdrawiam.I powodzenia w wabieniu tego Pana z Lwem w Wenusie.Badz optymistka-to tez podoba sie Lwom.
ronjeremy83
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5244
16 lat(a), 11 mies. temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5246
16 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5247
16 lat(a), 11 mies. temu  

<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo