Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Jowisz na Neptunie – odlot gwarantowany
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Jowisz na Neptunie – odlot gwarantowany
#5193
Jowisz na Neptunie – odlot gwarantowany 16 lat(a), 10 mies. temu  
Witam serdecznie:)))) Może istnieje "jednostka" która przechodzi podobny tranzyt? (a właściwie to kosmiczny odlot). Retrogradujący Jowisz utworzy zaraz koniunkcję z moim natalnym neptunem w 6domu, chwilę wcześniej (2stopnie) tworzył kwadraturę z nat.księżycem w byku i jednocześnie kw.z wenus w pannie. Od kilku tygodni jestem w takim stanie jakbym miała zaraz lewitować - mimo że obowiązki i teminy mnie gonią... ja jestem zrelaksowana, zadowolona z siebie i totalnie oderwana od ziemi....że już na nic innego nie mam czasu:) Dodam że jowisz problemów natalnych mi nie sprawia za to neptun zawsze był delikatni ujmując niesforny.Boję się że może to się dla mnie źle skończyć:( może ktoś przechodził coś podobnego i powie mi jaki był finał tego tranzytu u niego?
Pozdrawiam***
coma

Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 02:17 Przez admin.Powód: Zmiana tytułu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5194
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Witaj! mój retrogradujacy Jowisz też zaraz przejdzie mi przez Neptuna, tyle, że w domu I. Jakie bedą tego skutki jeszcze nie wiem, ale na chwilę obecną - łączę sie w lewitacji:)
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5195
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Ja przechodzę. Ale jednocześnie przechodzę jeszcze kilka silniejszych i bardziej osobistych tranzytów - moja oś MC/IC jest już od miesięcy bombardowana przez Saturna i Neptuna, Pluton z przerwami atakuje opozycją Wenus, jednocześnie plącząc się koło mojego descendentu. Tak więc, przy takim zmasowanym ataku, jakiś Jowisz na Neptunie nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia i nawet nie potrafię wyodrębnić jego wpływu z całego tego natłoku :)
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5196
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Mój eks ma Neptuna w I domu i siłą rzeczy też śmiga mu po nim Jowisz. Człowiekowi odbiło, przestało go obchodzić wszystko co się w okół niego dzieje - zero odpowiedzialności. Zachowanie było chaotyczne, w ogóle nie wiadomo ku czemu zmierzał, podejrzewam że sam też nie wiedział o co mu chodzi.

Pijane dziecko we mgle - to najlepsze określenie jakie spotkałam. ;-)
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5197
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Nie zapominajmy, że jeśli komuś teraz Jowisz śmiga po Neptunie, to ma jednocześnie tranzytującego Urana w kwadraturze do nich obu. Jeszcze lepiej :)<br><br>Edytowany przez: stargazer, w: 23.05.07 22:13
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5198
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Fakt, ten Uran też wtrąca swoje trzy grosze. ;D Współczuć tylko... To ja już wolę mieć Saturna na Księżycu.
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5200
Re: Jowisz na Neptunie - odlot gwarantowany:))) 16 lat(a), 10 mies. temu  
Mam Jowisza na Neptunie, a niedługo będę mieć też saturna na księżycu. Będzie komplet.Nie czuję się oderwana od rzeczywistości.W ogóle nic szczególnego nie czuję.
kk
Posty: 88
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567
Moderatorzy: panTo