Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

W³adca
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: W³adca
#5112
16 lat(a), 11 mies. temu  
jaka role pelni wladca planety, domy, osi w horoskopie natalnym? wiem, ze pytanie banal, ale mimo to odwazylem sie zadac to pytanie. wiem tylko, ze wladca "pociaga za sznurki" planet, znajdujacych sie w znaku tego wladcy, ale jak to rozumiec w praktyce? np. w skorpionie jest slonce i uran, a pluton w 2 domu w wadze.. albo wladca dsc uran znajduje sie w 4 domu w skorpionie w kon. ze sloncem. czy wladcy sa az tak wazni i jesli tak to jaka role pelnia?

dziekuje z gory za wszelkie sugestie i przyklady, wszedzie pisza o polozeniu planet w znakach, domach, przy osiach, o aspektach.. ale o wladcach cos nie moge znalezc literatury..

pozdro
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 02:50 Przez admin.Powód:
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5113
16 lat(a), 11 mies. temu  
hallina
Posty: 104
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Urodziny: 09/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5119
16 lat(a), 11 mies. temu  
Ariad
rzanna

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5120
16 lat(a), 11 mies. temu  
jaka role pelni wladca planety, domu, osi w horoskopie natalnym?wiem, ze pytanie banal, ale mimo to odwazylem sie zadac to pytanie. wiem tylko, ze wladca "pociaga za sznurki" planet, znajdujacych sie w znaku tego wladcy, ale jak to rozumiec w praktyce?np. w skorpionie jest slonce i uran, a pluton w 2 domu w wadze.. albo wladca dsc uran znajduje sie w 4 domu w skorpionie w kon. ze sloncem. czy wladcy sa az tak wazni i jesli tak to jaka role pelnia?<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5121
16 lat(a), 11 mies. temu  

<
rzanna

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5123
16 lat(a), 11 mies. temu  
makao
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5124
16 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo