Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Dekanaty w astrologii
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Dekanaty w astrologii
#4585
Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  
Alias
Posty: 110
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4586
Re: Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  
Ja nie probowalem tlumaczyc tego na polski, a uwazasz, ze warto ??
Co Cie w tym zainteresowalo? Moze jakies szczegoly i przyklady, w ktorych zauwazyles, ze to "dziala"?
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4587
Re: Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  

Ja nie probowalem tlumaczyc tego na polski, a uwazasz, ze warto ??
Co Cie w tym tak zafascynowalo? Moze jakies szczegoly i przyklady, w ktorych zauwazyles, ze to "dziala"?
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4588
Re: Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4589
Re: Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  
Alias
Posty: 110
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4590
Re: Dekanaty w astrologii 17 lat(a), 6 mies. temu  
Ja przyznaje, ze jestem zielony jesli o chodzi o dekanaty. OStatnio prawie nie mam czasu na nic (idzie mi kwadratura saturna do slonca - wlasnie teraz jest rowne 90 stopni), kiedys postaram sie to "zbadac", ale moze podzielicie sie (podzielisz - Alias) obserwacjami nad dekanatami i dwadasamsami... Czy to nie jest takie rozdrabnianie wszystkiego na jeszcze drobniejsze kawaleczki i robi sie chaos?

Z tego co ja kojarze to dekanaty dziela znak na 3 czesci, kazdy dekanat jest zwiazany (ale nie wiem dokladnie w jakim sensie) z planetami wladajacymi znaki tego zywiolu.

Natomiast dwadasamsa dzieli znak na 12 rownych czesci i kazda z nich zwiazana jest (no wlasnie - w jakims sensie?) ze znakiem zodiaku. Np. planeta znajdujaca sie w 0 do 2,5 stopnia znaku wodnika w jakis sposob zwiazana z wodnikiem, od 2,5 do 5 - z rybami itd.

Wiec podsumowujac:
1. Jak maja sie dekanaty i dwadasamsy do planet tam lezacych
2. Czy maja one cos wspolnego czy to sa rozne bajki?

Nie wiem czemu wskoczyl mi ten temat dwadasams (mam nadzieje Alias, ze nie masz nic przeciwko, ze lekko zmienilem temat), moze dlatego, ze juz kiedys sie nad tym zastanawialem, a teraz przypomnial mi to Alias.

Pozdro
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1
Moderatorzy: panTo