Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Bliźnięta jednojajowe
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 12
TEMAT: Bliźnięta jednojajowe
*
Bliźnięta jednojajowe 15 lat(a), 8 mies. temu  
Interesuje się horoskopami biźniąt jednojajowych czyli takich osób, które mają rodzeństwo tej samej płci. ciekawym jak w horoskopie takiej osoby jest zaznaczony ten niecodzienny fakt, bo przeciez większość takich osób jest do brata/siostry bardzo podobny fizycznie, charakterologicznie, osobowościowo. Ascendenty tych osób są położone bardzo blisko siebie w odległości 1-4 stopni, rzadziej zaś są w odległ. 5-10* co jest oczywiste, ponieważ rodzą się w kilku-kilkunasto minutowych odstępach. czyli praktycznie horoskopy tych osób są do siebie bardzo podobne.
Poszukuję dat urodzenia takich osób, oraz dat urodzenia szczęśliwych rodziców wieloraczków. I tutaj mam prośbę do Was wszystkich, jeśli znacie takie osoby i możecie przysłać mi ich horoskopy (anonimowe oczywiście) to będę zobowiązany!
Posiadam małą bazę takich osób, a chciałbym aby była ona całkiem pokaźna.
Z moich obserwacji (zamieszczę tu ogólne i wyrywkowe inf , wkrótce szczegółowe dane) )bliźnięta jednojajowe rodzą się najczęściej gdy:
1. słońce jest w znakach podwójnych, pannie (panna nie jest znakiem podwójnym (?)) zmiennych
2. Asc. znajduje sie w znakach podwójnych
3. WH jest w znakach podwójnych
4. wierzchłek 3d połozony w znakach podwójnych
5 Wł 3d w znakach podwójnych, w 12d, ale często też w znakach płodnych
6. często WH i WL3d jest ta sama planeat (sygnifikator) , która jest odpowiednio położona...
7. W taki układ bywa zanieszany uran, badz neptun albo w koniunkcji z WH/wł3d, Księzycem
cdn...
czekam na Wasze spostrzeżenia, uwagi i dane o takich osobach i ich rodzicach, stronach www gdzie taki inf. mozna znaleźć.
pozdrawiam
astro1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Bliźnięta jednojajowe 15 lat(a), 8 mies. temu  
Witaj astro1!
Znam pewne bliźniaczki jednojajowe, ur. prawdopodobnie 30 lipca 1979 ok 10 rano.Poszukam dokładnych namiarów i ci podam.
Pozdr
kk
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Witaj Astro

Widzę, że już sobie dziarsko radzisz z forum :) z czego się cieszę.

Mam pytanie do Ciebie, gdyż zaintrygowały mnie te wypunktowania dotyczące bliźniąt. Czy mógłbyś mi powiedzieć, czy te niezmiernie interesujące punkty są wynikiem Twoich obserwacji, czy może gdzieś to znaleźć gdzieś w sieci?

Co do danych urodzeniowych bliźniąt, to nie mam, ale myślę, że niebawem ktoś się tutaj znajdzie, kto Ci pomoże.

Serdecynie pozdrawiam
Pantomas

PS. Życzę miłego użytkowania Astrolabium...
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Moje znajome bliźniaczki urodziły się 31 lipca 1979 w Przemyślu. . Starsza o 10.00( prawdopobnie lub w przybliżeniu, nie były w stanie dokładnie powiedzieć), druga 20 minut później.Są do siebie bardzo podobne, Asc starszej wychdozi na styku panny i wagi, więc zważywszy na szpitalne zwyczaje jestem skłonna powiedzieć że ma asc w pannie,szczególnie że miała pociąg do chemii i nauk ścisłych.Druga była raczej humanistką, co juz chyba bardziej wskazuje na wagę.
;)
kk
graphgraph

Dziękuję Ci za horoskopy Bliźniaczek! także pozdrawiam :) i do "zobaczenia" na forum.... :)
astro1
graphgraph

Hej!
Są to "moje" horoskopy Bliźniąt gromadzone dzięki konsekwentnemu zaczepianiu i proszeniu tychże osób o daty urodzenia, pierwsze dane zdobyłem dzięki znajomym, przyjaciołom, którzy mają tem zaszczyt i przyjemność B) mieć brata/siostrę bliźniaka. Co ciekawe praktycznie żadna z zapytanych osób (głównie na ulicach i supermarketach) nie odmówiła :) może powinienem wykorzystać to do innych celów B) ?!
Czasami zdarzają się zabawne sytuacje i gagi np. kiedy pytany ojciec bliźniaczek 10 latek nie wiedział którego dnia córki się urodziły (o godzinie nie wspominając) :( a one z ironią co chwilę go poprawiały...
Pozdrawiam i czekam na Wasze wsparcie... (daty urodzenia bliźniąt lub wieloraczków, i i ch szczęśliwych :blink: niewątpliwie rodziców)
Dzięki z góry ;)
Dzięki za POZDROWIENIA I także najlepszego PanTomas(ie)
astro1
graphgraph

Jeszcze raz dzięki Kasiu (dotarłem wreszcie jak możesz się bardziej ludzko nazywać) :)
astro1
graphgraph

Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo