Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Dziecko Williama i Kate?
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 123
TEMAT: Dziecko Williama i Kate?
Dziecko Williama i Kate? 6 lat(a), 7 mies. temu  
Prince William ur. 21 czerwca 1982 r. o g. 21:03 w Paddington (0w12, 51n32).
Używając metody "Trutine of Hermes" skorygowałam godzinę urodzenia. Do dalszych obliczeń używam g. 20:55:28.

Najpierw data, bo może zapomnę : 4.7.2013 g.01.23 w nocy.

Solariusz 2012:
Asc sol -kon- Wenus ur. w 5 domu
Wł.Asc sol(Wenus) -kon- Merkury ur. w 5domu(jeszcze piąty)
Wł. 5 domu(Słońce)sol -trygon- wł. Asc ur. (Jowisz)
Wł. Asc sol(Wenus) -trygon- wł.11domu ur. (Mars)(dom dzieci partnerki) i następne.......

Lunariusz:
Zaczyna się!
Czy mamy wziąć lunariusz na
I- 10.9.2012, (wł.5d lun -sekstyl- Asc lun)
II- 7.10.2012 (wł.5d lun -kon- Asc lun) czy może:
III- 3.11.2012 (Asc lun -kon- Merkury ur. w 5 d)?

Tranzyty:
Załóżmy, że zapłodnienie nastąpiło przy tranzycie planet z 5 domu do Asc ur lub wł. Asc.
I(?) do Dsc lub Planet w 7d. lub wł.7d.
4 październik:
Merkury w koniunkcji z Jowiszem ur. ; i w trygonie do Słońca w 7 d.
Wenus w sekstylu do Jowisza i do Słońca.
Tranzytujący Księżyc w Byku/Bliźniętach. Tam byłby Asc urodzeniowy.
Sprawdzamy "Trutine of Hermes"
Porównujemy przypuszczalny hor. ur. z horoskopami rodziców. I następne techniki. Jeśli nie zgadzają się, to możemy zacząć niemal od początku.
Kończę tu, bo mam coś chwilowo ważniejszego do napisania.

Pozdrawiam :)
B.
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Dziecko Williama i Kate? 6 lat(a), 7 mies. temu  
4.07 już dawno minął, za to teraz Księżyc wszedł do Koziorożca - znaku, w którym Kate ma Słońce, co jest jakąś przesłanką za tym, że może teraz dojść do porodu.
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Mama Kate ma Słońce w Wodniku. Kate ma Księżyc w Raku, więc :) jak podoba Ci się taki horoskop dziewczynki: 23.07.2013 g.4:50 Asc 6°15' Lwa?
Nie pasuje mi ten horoskop niestety do mojego roboczego horoskopu Kate. Nie mam pewności czy jest prawdziwy.

Masz jakiś konkretniejszy czas na myśli?
Bona
graphgraph

Nie, żadnego konkretnego czasu nie miałem na myśli. I chyba się nie pomyliłem z tym Koziorożcem. Właśnie wklepałem w google "Kate William" i wyskoczyła mi świeża informacja:
"Jak podaje news.sky.com, księżna Kate trafiła do szpitala St Mary's w Londynie. Akcja porodowa rozpoczęła się. (...) Tuż po piątej rano księżna Cambridge dostała się do szpitala bocznym wejściem."
Kuba
graphgraph

Chłopiec urodził się o 16:24 - Asc w trzecim dekanacie Skorpiona, Księżyc w Koziorożcu, Słońce w Raku. :)
Kuba
graphgraph

Re: Dziecko Williama i Kate? 6 lat(a), 6 mies. temu  
A tak a propos, co sądzicie o horoskopie royal baby? Moim zdaniem nie jest najciekawszy. Mocno obsadzony 8 dom, dwie planety osobiste w upadku, jedna w zniszczeniu, fatalna opozycja Marsa do Plutona, dominacja tylko dwóch żywiołów. Na pierwszy rzut oka nie wygląda za dobrze.
Lisiecka
graphgraph

Re: Dziecko Williama i Kate? 6 lat(a), 6 mies. temu  
O ile bardziej się skłaniam ku systemowi placidusa, o tyle widzę, że w przypadku młodego (nomen omen, małego) księcia lepiej przedstawiają się sprawy w systemie kocha.

Słońce z wpływów raka i IX sektora nabywa wówczas "wielki perfekcjonizm", jak to określa A. Wesołowski. Księżyc w III domu winien natomiast skutkować łatwością przyswajania wiedzy, szybkością uczenia. W połączeniu z koziorożcową dyscypliną i braniem wiele na siebie - obiecujący układ dla inteligencji. Saturn w XII natomiast zwiastowałby "opanowany" tryb życia. Ale bez empirycznych wniosków, na które przyjdzie poczekać dekadę lub dwie - to tylko sfera myślenia życzeniowego, więc ten temat lepiej odłożyć na później.

Obsada VIII sektora - chyba najbardziej bolesna okaże się dla astrologów. Interpretacje nie będą takie łatwe, gdy chłopak będzie niebywale tajemniczy i położy widoczny nacisk na prywatność. Możliwe, że wiele razy pozna rzeczy, których trzymanie z dala od widoku publicznego będzie dla niego sporym ciężarem.

Opozycje może i trudne, ale uważam, że lepiej żeby miał opozycje, niż koniunkcje. Wszak planety ustawione naprzeciw siebie dodają do świadomości szerszą perspektywę, większy obiektywizm, zauważanie innych ludzi, mniejszą koncentrację na jedynie swoich potrzebach i celach, jak to dają koniunkcje, a już zdecydowanie - stella. U księcia zaś na upartego można stellum w raku się doszukać, opozycja więc jest szansą na zdrowy rozsądek.

Do ścisłej pełni na linii koziorożec-rak właściwie nie wiem jak podejść, pachnie mi tylko kontrolą emocji, emocjonalnymi tendencjami do nihilizmu, zdolnością do efektywnej pracy, ale to doświadczenia wyniesione raczej z samej obecności księżyca w koźle przy słońcu w raku - bez ścisłego aspektu.

Przy zenice w pannie szczęściem jest dla niego, że narodził się już po retrogradacji merkurego. Nie mam tu na myśli, że retro-merku jest jakąś tragedią, ale po co tracić czas na ciągłe myślenie i intensywne analizowanie.

A propos, chyba warto zwrócić uwagę na niższy kwadrat merkurego i urana, zwłaszcza że ma on silny związek przez merkurego z rakiem, a przez urana z IV sektorem. Pachnie tu wyjątkowym intelektem, może i bardzo niezależnym, ale okupionym sporym urazem na emocjach i jakąś krytyką ze strony rodziny. Czy to jeden z tych typowych przykładów, gdzie dziecko nie spełnia rodzinnych nadziei i marzeń na rzecz tworzenia własnego stylu?

Co do dominacji wody i ziemii: nie minie dekada, a mały już w progresjach zdobędzie słońce w lwie i ascendent w strzelcu, księżyc natomiast dopełni układu powietrzem gdy dojdzie do bliźniąt - podczas progresji księżyca przez wodnika będzie jeszcze za mały, żeby jakkolwiek zauważalną rolę to odegrało.
Woland
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/07/29 14:31 Przez Woland.Powód: dodanie kolejnej wzmianki
Cechą czekania jest to, że nie jest nagradzane.

Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo