Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Żywioły w horoskopie - testy Donny Cunningham
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 1
TEMAT: Żywioły w horoskopie - testy Donny Cunningham
Żywioły w horoskopie - testy Donny Cunningham 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Podaję jako ciekawostkę; wiem, że systemy obliczania żywiołów są różne, tu kolejny przykład:
skywriter.wordpress.com/2010/11/27/are-y...E2%80%99s-the-score/
skywriter.wordpress.com/2010/10/13/are-y...E2%80%99s-the-score/
skywriter.wordpress.com/2010/12/24/are-y...E2%80%99s-the-score/
skywriter.wordpress.com/2011/02/26/a-ter...ement-in-your-chart/

Jak na mój gust trochę za bardzo zrównuje domy ze znakami ;) Ale tak czy inaczej, wyszło mi ciekawie - najsilniejsza woda, a do tej pory zakładałam, że powietrze (ale zgadzam się, że taki np. Pluton na Księżycu bardzo mocno podkreśla "wodne" cechy).
stargazer
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Żywioły w horoskopie - testy Donny Cunningham 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
W tym teście preferowany jest żywioł wody.
Żywioł ognia: tylko Mars dostaje extra punkty za kon z Asc, Mc, Słońcem i Księżycem
Żywioł ziemi: tylko Saturn dostaje extra punkty za kon z Asc, Mc, Słońcem i Księżycem
Żywioł powietrza: Uran i Merkury dostaje extra punkty za kon z Asc, Mc, Słońcem i Księżycem
Żywioł wody: Księżyc i Neptun i Pluton dostają ekstra punkty za kon z Asc, Mc, Słońcem i Księżycem (oczywiście bez KkK).

Dlatego wyszłam taka mokra z tego testu :)?
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Żywioły w horoskopie - testy Donny Cunningham 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Faktycznie - ja mam sporo wody w horoskopie, ale nie sądziłam, że aż tyle :) Zastanawiam się też nad kryterium przyznawania liczby punktów za poszczególne czynniki horoskopowe - zwłaszcza, że wliczamy też punkty za siłę określonych planet, a te też są moim zdaniem nieco dyskusyjne.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/02/24 22:11 Przez stargazer.

Do góryStrona: 1
Moderatorzy: panTo