Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 123
TEMAT: Papież
Papież 18 lat(a) temu  
Witajcie

Ostatnio dużo czasu spędzam nad horoskopem Papieża sprawdzając metodę rektyfikacji zwaną "metodą zagęszczeń". Możecie o niej przeczytać w Internetowej Encyklopedii Astrologii -> http://www.encyklopedia.drem.strefa.pl/Z/zgeszczen_metoda.htm lub na stronie Bernadette Brandy -> http://www.bernadettebrady.com/ (artykuł w formacie PDF pt. Graphic Rectification), która współpracowała z twórcami programu JigSaw służącym do automatycznego wyrysowywania grafów rektyfikacyjnych. Więcej o programie możecie się dowiedzieć na stronie http://www.astrologysoftwareshop.com/res...h/js/description.htm .

No, ale do rzeczy. Oto dane urodzinowe Papieża:

18.05.1920 Wadowice. Czas urodzenia, to prawdopodobnie między godziną 17 a 18. Więcej znajdziecie na stronie http://www.astrodatabank.com/NM/PopeJohnPaul.htm Na marginesie dodam, że Pan Leon Zawadzki zrektyfikował jego godzinę urodzenia na 17.03.

Co do biografii papieża, to dość dobrą znalazłem na stronie http://www.zsi1.neostrada.pl/patron/biografia.htm

Jedną z ciekawszych rzeczy, która rzuciła mi się w oczy to tranzyty i progresje w dniu zamachu, który miał miejsce 13.05.1981 roku.

Wyglądało to następująco:

1. Tranzytujący Pluton w koniunkcji z Marsem
2. Tranzytujący Uran w opozycji do Słońca
3. Progresywny Księżyc na Saturnie

Na razie tyle, jak znajdę coś więcej, to poinformuję.

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Papież 18 lat(a) temu  
Witajcie

Właśnie siedzię nad datami urodzeń wszystkich Papieży, którzy zasiadali w Watykanie w latach 1049-2004. W sumie jest ich 55-ciu. Jak myślicie, w jakim znaku zodiaku najczęściej pojawia się w ich horoskopach Słońce?

Serdecznie pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Powinno być w Rybach, a jest... w Koziorożcu? Bo Ryby po klasztorach siedzą?
mucha
graphgraph

Ze względu na brak godziny z 55 danych możemy rozpatrywać jedynie 52 daty, bo przy nich nie ma żadnej wątpliwości co do położenia Słońca. Wygląda to następująco:

(Znak - ilość Papieży - ilość w procentach)

Baran - 3 -
Byk - 7 - 5.8%
Bliźnięta - 5 - 13.5%
Rak - 3 - 9.6%
Lew - 4 - 7.7%
Panna - 1 - 1.9%
Waga - 4 - 7.7%
Skorpion - 4 - 7.7%
Strzelec - 3 - 5.8%
Koziorożec - 5 - 9.6%
Wodnik - 4 - 7.7%
Ryby - 9 - 17.3%

Czyli na pierwszym miejscu Ryby, a potem Byk.

Jak coś więcej znajdę to dam 'znak-sygnał'.

Nieustająco poszukujący potwierdzenia... :)
Pantomas
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Wtaj
Co Tobie mówi: Jowisz w 1d, Neptun w 9d w trygonie, takie spotkanie Jupitera i Neptuna planet duchowości, też wskazują na drzemiące wewnątrz wartości duchowe.
cezonia
graphgraph

Cezonio zgadzam się z tobą gdyż też mam scisły trygron Jowisz - Neptun w wodzie. Napewno ten aspekt działa na mnie dość mocno artystycznie i duchowo. Ja nawet bym powiedział że jest to aspekt weny nie tylko twórczej ale podłączenie pod to coś oczym ty dobrze wiesz ;) Pozdrawiam
potrek
graphgraph

witajcie...
mam pytanie w związku z wielkim trygonem w znakach wodnych
jak sie Wam objawia w tym układzie rezydujący aktualnie Saturn w Raku:niechcący jestem również posiadaczka takiego układu dodatkowa ze Słoneczkiem w Jowiszowo-Neptunicznym towarzystwie/domy IV,VIII,XII/
chciałabym podkreślić również wagę informacji o domach w których posadowiony owy trygon...
...wpływy saturniczne oceniam negatywnie czego najwydatniejszym objawem jest potężny LEŃ...ogarniający mnie co raz bardziej ,ogólne zniechecenie rozstrój "beznadzieja"
może nie powinnam sie poddawać.../?/
tylko jak odzyskać dawny wigor ,żywotność i optymizm?
janina
graphgraph

Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo