Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Gwiazdy stałe w astrologii. Opisy znaczeń gwiazd i gwiazdozbiorów. Gwiazdy stałe w horoskopach vipów. Techniki astrologiczne wykorzystujące gwiazdy stałe.
W dółStrona: 1
TEMAT: Centrum Galaktyki.
Centrum Galaktyki. 9 lat(a) temu  
Mam prośbę, nie pamiętam gdzie czytałem o Centrum Galaktyki - jaki ma wpływ. Czy ktos może wie coś na ten temat?
Kronic
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Centrum Galaktyki. 9 lat(a) temu  
www.logonia.org/content/view/521/2/1/1/

1. Centrum Galaktyki w paśmie 28º Strzelca - 3° Koziorożca. Centrum Galaktyki jest punktem, z którego dokonuje się – ku Układowi Słonecznemu – projekcja fundamentalnego prawa galaktycznego. Punkt ten, radykalnie akcentowany w horoskopie, stymuluje wyjątkowe wydarzenia losowe – od wyjątkowo pozytywnych do znacząco dramatycznych. Potrzebne jest jednak współdziałanie wielu czynników, aby wpływ Centrum ujawnił się, przy czym nie tylko poprzez natywnik, ale również przez dyrekcje, progresje i tranzyty. Wyraźny wpływ Centrum Galaktyki pojawia się nie u wszystkich ludzi, lecz wyłącznie dla znaczących podmiotów „gry kosmicznej” na konkretnym etapie historycznym. Odczytujemy jakość i nacisk wydarzenia, biorąc pod uwagę, czy Centrum znajduje się na jednej z głównych osi horoskopu, przede wszystkim na ASC lub MC, lecz także w domach kardynalnych. (W momencie katastrofy smoleńskiej 10.04.2010 godz. 08:41 Smoleńsk, Pluton zajmował tranzytową pozycję w 5º25 Koziorożca w D.III horoskopu Polski (1989), w ścisłej opozycji do Jowisza w Znaku Raka w D.IX). Jednocześnie jest istotne, aby wolne planety (wszystkie!) zajmowały ważną pozycję w natywniku. W dodatku natywnik podmiotu winien wskazywać na 3., 4., 11. lub 16. dobę księżycową. We wspomnianym horoskopie Polski jest to doba 4.(!).

Pozdrawiam Piotr.R
potrek
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dzięki Piotrze.

Mam ASC w tym miejscu, nie mogłem znaleść nigdzie opisu CG.

Dzięki
Kronic
graphgraph

Kronic napisał:
Mam ASC w tym miejscu, nie mogłem znaleść nigdzie opisu CG.
Andrzej Cedzyński napisał na ten temat dwa teksty:

1. astrogeneza.wordpress.com/2010/06/28/cen...y-element-horoskopu/
2. astrogeneza.wordpress.com/2010/06/30/plu...entrum-galaktyki-cg/

Pzdr.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Do góryStrona: 1