Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

gorąca prośba o pomoc !!!
(1 wejść) (1) Gość
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 1
TEMAT: gorąca prośba o pomoc !!!
gorąca prośba o pomoc !!! 4 lat(a), 7 mies. temu  
Mam prośbę ..dość pilną …chodzi o to, że moja mama jest skierowana na operację (która nie jest konieczna = ratująca życie)
Zaniepokoiło mnie trochę to co wyczytałam w swoich tranzytach na tę datę, która została wyznaczona… potem zajrzałam do horoskopu mamy i jej tranzytów oraz progresji.
Proszę o pomoc w intepretacji:
- u mnie w tranzytach na datę operacji mamy jest:
- koniunkcja tr. Saturna ( w domu VIII, Strzelec) do Neptuna – mój ur. Saturn jest w domu II a włada domem 10-12
- kwadrat Neptuna do ur. Saturna
U mamy w radixie ma:
- opozycję Księżyca (w Skorpionie) do Saturna w Byku i Urana w Byku – nie znam daty ur., więc nie określę domów
- koniunkcję Marsa i Plutona w Lwie
- Saturn w koniunkcji z Jowiszem w Byku
W tranzytach na dzień operacji ma:
- koniunkcję tr. Marsa do Saturna – w Byku
- opozycję tr. Jowisza do Jowisza i do Saturna
- opozycję Plutona do Merkurego
BARDZO PROSZĘ O RADĘ … może lepiej zrezygnować z tej operacji…
Jakby ktoś chciał zobaczyć sobie horoskop to data ur.: 14.07.1940r. tranzyt na dzień : 16.04.2015.
Kowalczyk
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: gorąca prośba o pomoc !!! 4 lat(a), 7 mies. temu  
16.04.2015 cały dzień jest próżny bieg Księżyca. Z tego co po znajomych obserwowałam, jeżeli data była wyznaczony na próżny bieg Księżyca to operacja albo się nie odbywała, albo nie wnosiła nic nowego, np. otwierano pacjenta i stwierdzano, że to nie to czego się spodziewali i kończyli operację. Ale moja grupa badawcza była mała, więc nie wiem na ile to można przekładać na większą populację.
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: gorąca prośba o pomoc !!! 4 lat(a), 7 mies. temu  
... z tego co wiem próżny kurs Księżyca jest ważny w horarnej ... ale to ciekawe co piszesz...
SPROSTOWANIE: nie wiem jak to odczytałam, ale tranzyty mamy to kwadratura (nie opozycja) Jowisza do Jowisza i Saturna; koniunkcja Marsa z Jowiszem i Saturnem oraz trygon Saturna do Plutona ....
czekam na jakieś podpowiedzi...
ps. ad. horarnej - postawiłam go na pytanie o opreację i sygnifikator mamy jest w domu VIII (zagrożenie życia) zaś władca domu VI (operacji) jest w jej I domu ...Księżyc separuje opozycją do syg. mamy i Saturna...
Kowalczyk
graphgraph

Do góryStrona: 1