Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Pan Leper - Godzina urodzenia ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pan Leper - Godzina urodzenia ?
#13700
Pan Leper - Godzina urodzenia ? 12 lat(a), 8 mies. temu  
Hallo Forum.....
To jednak to JA mialam racje , a nie Pan Jozwiak.
Widze , ze Pan Piotrowski obliczyl godzine urodzenia tez na 00.50.
A jak ja obliczylam godzine urodzenia ?
Pisalam wam, ze jet to trudne bo nie mam daty urodzenia jego mamy.
A po co ? Zeby te 2 horoskopy polozyc na siebie. Bez daty mamusi jest to trudno.
Bo wtedy w horoskopie trzeba sie cofnac do momentu kiedy rodzice pana Lepera zostali rodzicami, w zarodku , bo dowiedzieli sie o tym pozniej.Z data urodzenia mamy jest prosto , bo zawsze sa wspolnoty w osiach.

Trzeba za pomoca pozycji ksiezyca obliczyc jak dlugo trwala ciaza.

Jest to zwykle 273-275 dni plus , minus 2-3 dni
Sprobujcie na sobie. Mamusi ksiezyc w tym momencie musial zajac jakas pozycje przy osiach. Z mojego doswiadczenia jest to czesto DC, ale nie zawsze.
Bardzo trudno jest policzyc to np. przy blizniakach.
Mysle, ze kazdy czlowiek chce wiedziec skad sie wzial i owocem jakiej milosci byl.
Zwykle , jezeli powstaje w zarodku czlowiek jest to nadzwyczaj intensywne przezycie dla rodzicow.
Jezeli cos jest nie jasne , bardzo chetnie wam odpowiem.
Pozdrawiam bardzo serdecznie cale forum. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13701
Re: Pan Leper - Godzina urodzenia ? 12 lat(a), 8 mies. temu  
Jeszcze jedno , wenus oddala sie od slonca najwyzej 45-48 stopni. Ale to jest bardzo rzadko , zwykle stoi blizej slonca. Stoi przed sloncem jest urodzenie rano , w dniu , poza sloncem jest to zwykle pozno , wieczor , noc.
Nie jest to regula , bo musimy uwzglednic tez pore roku. Sa to takie drobiazgi , ktore ulatwiaja dokladne obliczenia , a co za tym idzie , prognose. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13702
Re: Pan Leper - Godzina urodzenia ? 12 lat(a), 8 mies. temu  

Hallo Forum.....
To jednak to JA mialam racje , a nie Pan Jozwiak.
Widze , ze Pan Piotrowski obliczyl godzine urodzenia tez na 00.50.



Jeszcze jedno , wenus oddala sie od slonca najwyzej 45-48 stopni. Ale to jest bardzo rzadko , zwykle stoi blizej slonca. Stoi przed sloncem jest urodzenie rano , w dniu , poza sloncem jest to zwykle pozno , wieczor , noc.
Nie jest to regula , bo musimy uwzglednic tez pore roku. Sa to takie drobiazgi , ktore ulatwiaja dokladne obliczenia , a co za tym idzie , prognose. Antares <
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13708
Re: Pan Leper - Godzina urodzenia ? 12 lat(a), 8 mies. temu  
Kochana Lucy , tez Cie serdecznie pozdrawiam.
Nowy watek ? Bo to dotyczy nie tylko Pana Lepera , ale chodzi ogolnie o wyliczenie dokladnej godziny.
Wierz mi ze, nie ma doskonalej reguly na to.
Sa bardzo rozne systemy i bardzo rozne wyniki. Oczywiscie najlepiej jest sprawdzic na sobie, i jezeli mama jest w stanie przypomniec sobie jak to bylo i opowiedziec nam przebieg porodu , to jest dla nas to bardzo duza pomoc.
Sprobuj prosze na sobie , pokrec troche horoskop do tylu, napewno dojdziesz do jakis wynikow. Podobno ksiezyc w momencie poczecia dziecka stoi na tej samej pozycji , jak w momencie urodzenia, a wiec w radix.

Jestem tego pewna ze sama przyjdziesz do roznych wnioskow.
Jest to skomlikowane , ale tez to liczenie sprawia mnostwo przyjemnosci.
Pozdrawiam cie serdecznie Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1