Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

¦mierc Andrzeja Leppera
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: ¦mierc Andrzeja Leppera
#13643
12 lat(a), 8 mies. temu  
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Urodziny: 03/19
Ostatnio zmieniany: 2011/08/05 20:02 Przez Kuba.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13644
12 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Cie Kuba , Dzien dobry.
To bardzo dobrze ze zajmujesz sie aktualnymi wydarzeniami, te horoskopy zwykle pozniej zostaja w pamieci.
Co rzuca sie w oczy w radixie Pana Lepera to skupienie planet w 7 domu.
Ksiezyc wskazuje na publiczna, znana osobe , ale sa tam niestety inne planety ktore powoduja klopoty.
Saturn w retrogracji mowi ze trudno jest spawy publiczne doprowadzic do konca , a jezeli to z oporami i trudem. Neptun na DC dodatkowo utrudnial jego zadania, przekrecajac prawde w bardzo pawdomowny i realny sposob.
Teraz widze, to byl bardzo rozsadny i inteligentny czlowiek saturn trygon jowisz koniunkcja wenus z merkurym.
Na co ja zwracam uwage w przypadkach naglego rozstania sie czlowieka ze swiatem , to jest Lilith. Sprawdzilam to miedzy innymi w tragicznych wydarzeniach katastrofy smolenskiej. Niestety ale Lilith prezentowala sie w calej okazalosci, T kwadrat z wezlami. Wezly ksiezycowe to los i przeznaczenie.
Jest to dla mnie osobiscie bardzo bolesne , kiedy ludzie ktorzy mogliby jeszcze tyle dac wkladu w polepszanie naszego swiata , nagle odchodza.
W nastepnych dniach zajme sie tym horoskopem , zeby chociaz odrobine poznac Pana Lepera , ktorego widzialam jako bardzo milego i sympatycznego czlowiekiem, ktory chcial polepszyc nasz swiat.Nie zajmuje sie polityka , widzialam go jako czlowieka.
Pomodlmy sie za jego dusze i jego spokoj.
Pozdrawiam Forum, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13645
12 lat(a), 8 mies. temu  
...........Co do polepszania naszego Swiata, slyszalam statystyczna wypowiedz :
Nasza ziemia i jej bogatcwa , w ziemi, w oceanach i wszystko co nasza ziemia posiada, znajduje sie w rekach 12 procent narodu ziemi.
A 85 procent ziemskiej ludnosci musi ciezko pracowac na swoj chlebek.
Sa to pracownicy , mali urzednicy jekies male firmy nauczyciele , milicjanci , lekarze
itd.
Lecial w niemieckiej telewizji Super RTL program w nocy od 0.25 astrologia i horoskopy.
Byla tam najlepsza pani astrolog , jaka ja kiedykolwiek widzialam. Moderator mowil do niej AstroLady.
Kobieta jest genialna , nigdy nie zdarzylo mi sie spotkac, czy widziec, kogos, kto tak zna astrogie. Pochodzi ze Szwajcari , i na swoim laptop ma tylko aspekty , tez te najmniejsze.Ona wlasnie mowi te ciekawostki tez sporo o polityce. Pisze Wam to tylko dla ciekawosci, ten program sie konczy , jest jeszcze 2 razy we wtorek i srode po polnocy.
Osobiscie kocham astrologie i moje ksiazki i kobitki ktore mnie odwiedzaja.
Polityka jest mi obojetna , nie umiem zmienic tego swiata, a wiec zyje w nim calkiem obojetnie.MOJA PROSBA DO WAS !!! PODAJCIE MI PROSZE, DATE POLSKI JAKA WY PRZYJMUJECIE !!!
Jak sie dodzwonie to zapytam kiedy Polska bedzie lepsza , i bogatsza.
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13648
12 lat(a), 8 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13654
12 lat(a), 8 mies. temu  
Wlasnie slucham w Polskiej telewizji o Panu Leperze i zastanawiam sie co mowia o tym gwiazdy.
Przeciez w Katastrofie smolenskiej przyszla tragedia od zewnatrz. I Lilith prezentowala sie w horoskopach , prawie u wszystkich , ktorzy lecieli tym samolotem.
A wiec byla to smierc , nie wybrana tylko spowodowana calym sznurkiem nieszczesliwych prezypadkow.
Mam jedna ksiazke , gdzie autor probuje przyjc do sedna sprawy.Mniej czy wiecej , bez spodziewanego efektu.
Mysle ze smierc czlowieka mozana widziec , jak jest juz po wszystkim , ale przed tym nie jest to w ogole mozliwe.
Jest to bardzo trudny i bardzo bolesny temat, ale tez tak samo wazny jak nasze urodziny.
To sa tylko moje osobiste mysli.
Pozrdawiam cale forum Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13656
12 lat(a), 8 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13658
12 lat(a), 8 mies. temu  
Masz racje , nie znamy dokladnej godziny , ale mozna popatrzec tezbez godziny.
U kazdego czlowieka wyglada to inaczej.
Biore pod uwage koniunkcje i kwadrature , inne aspekty uwazam jako dodatkowe.
Jest bardzo roznie u roznych ludzi. Jest to bardzo indywidualnie.
Co do Hyleg , nie biore pod uwage tej starej astrologii , bo w obliczeniach bylo wiecej bledow jak wszystkiego innego.
Mamy przeciez nowoczesne Nasa ephemeridy , i obliczenia sa 100 procent.
Jest francuska firma ktora to robi , sa dla mnie pierwsza klasa.

" AUREAS Editions " 75005 Paris , 15 rue du Cardinal Lemoine ISBN 2910049043.
Jak nie jestem pewna to spawdzam.

Oczywiscie kazdy z nas ma swoje indywidualne wypracowane metody i tak jest tez dobrze.

Wiem ze w tych krytycznych przypadkach jest czesto Pluto, Saturn , tez Jowisz ,
Tez inne planety jak Mars Merkury , Wenus.
Nawet przy duzej ilosci horoskopow ktore sie sprawdza , trudno jest wynalezdz regule.
Narazie pozdrawiam i zycze duzo slonca na dzisiaj ,....dla mnie, dla Ciebie i dla Wszystkich.... Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456