Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Teoria spiskowa
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Teoria spiskowa
#12919
Teoria spiskowa 12 lat(a), 10 mies. temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Ostatnio zmieniany: 2011/06/24 16:17 Przez gucio.Powód:
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12921
Re: Teoria spiskowa 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam Cie Gucio,
Horoskop panstwa jest trudno ustalic. Wiem z mojego seminarium ze robi sie horoskop
kwartalnie na wejscie slonca w kardynalny znak do stolicy danego kraju.
Jak patrze na ten kwartalny horoskop to mysle ze cos sie bedzie dzialo , bo wladcy 8 , 12 domu stoja w kwadradurze .
Dom 8 ksiezyc /wenus i dom 12 mars/neptun , uran/slonce.
Berlin jest zapalnym punktem i nie ma dnia bez demonstracji , czy innych zamieszek.
Wierz mi, ze najwiecej o tym dowiaduje sie z internetu i polskiej telewizji , bo na zachodzie tego rodzaju informacje sa zero.To neptun jest w swoim elemencie w rybach.
Nagle wszyscy pisza ksiazki , astrologia i ezoteryka jest w rozkwicie, jest masa wynalazkow, projektow, czarowanie i rozczarowanie. Musimy sie dobrze zastanowic , ktory swiat jest realny , a ktory nalezy do kolorowej fantazji.Wiadomosci na zachodzie , wyzsza szkola nierealnych wydarzen, nie wiemy co jest w Berlinie , a Berlin co jest na zachodzie. Bo po co ludzi draznic.
Ale super jest nasze astrolabium , poczytaj prosze rozne posty , zachodze w glowe skad taki ogrom wiadomosci.
Zobaczysz ze nasze Astrolabium bedzie dalej rozkwitac ,ja troche pisze, a wiec prosze pisz ty tez, to jest dla nas wszystkich. Pozdrawiam serdecznie . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15291
Re: Teoria spiskowa 11 lat(a), 4 mies. temu  
magic
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1