Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Niemożność postawienia horoskopu horalnego
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Niemożność postawienia horoskopu horalnego
Niemożność postawienia horoskopu horalnego 13 lat(a), 2 mies. temu  
Dziwne.... Od jakiegoś czasu próbuję uzyskać odpowiedź na określone pytanie. Zrobiłam już chyba 3 czy 4 podejścia, za każdym razem formułując pytanie inaczej. I za każdym razem w tym horoskopie jest coś, co wg reguł wyklucza interpretację - a to ascendent za wcześnie, a to Księżyc w pustym biegu, a to Saturn w 7 domu. Zupełnie jakby planety się zbuntowały i powiedziały mi: "Z Tobą gadać nie będziemy" :) Zdarzyło Wam się kiedyś coś takiego? Nie wiem jak mam to rozumieć. Czyżbym nie miała znać wcześniej odpowiedzi, by się z góry nie nastawiać i nie sugerować?
stargazer
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 02:50 Przez admin.Powód: Zmiana tytułu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: niemożność postawienia horoskopu horalnego 13 lat(a), 2 mies. temu  
czy "Księżyc w pustym biegu" oznacza, że nie tworzy aspektów z resztą horoskopu?

co do saturna w VII domu, tam go właśnie mam i też gdzieś czytałam, że wyklucza to możliwość interpretacji, ale czym to jest uzasadnione?
oczywiście odpowiadam pytaniami na pytania, bo sama chciałabym wiedzieć
hallina
graphgraph
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Tak, w horoskopie horalnym Księzyc w pustym biegu jest wtedy, gdy do momentu opuszczenia danego znaku nie tworzy już aspektów z innymi planetami (np. tak jak teraz - jest pod koniec Skorpiona i do momentu przejścia do Strzelca nic już nie utworzy. Co do Saturna - chodzi tu oczywiście o Saturna w horoskopie horalnym, a nie w horoskopie interpretatora - to drugie nie jest żadnym przeciwwskazaniem :) Czytałam, że gdy w horalnym w VII domu jest Saturn, osąd osoby stawiającej pytanie jest w jakiś sposób zaburzony i może ona łatwo popełnić błąd w interpretacji, więc nie jest to dobry moment na postawienie pytania i lepiej się za taki horoskop nie brać gdyż odpowiedź nie będzie miarodajna. Nie wyklucza to uzyskania odpowiedzi w przyszłości, ale czytałam, że należy odczekać przed zadaniem drugi raz takiego samego pytania - któryś autor twierdzi, że nawet 3 miesiące.
stargazer
Admin
graphgraph

dziękuję... jeszcze nie znam wszystkich astrologicznych metafor.... :-)
myślę, że jeżeli osobie, która ma już doświadczenie w interpretacji, odpowiedzi nie przychodzą łatwo i jest jakaś blokada, to nie jest to przypadek i tak ma być. tarocistki też podobno czasem mają ten problem... pozdrawiam
hallina
graphgraph
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22

Witaj Stargazer, long time... :)
Moim zdaniem reguły są po to, żeby je stosować.
Z tego co piszesz, rzeczywiście nie wygląda to na przypadek, skoro powtórzyło się kilkukrotnie. Moja rada jest taka - zastanów się nad samym pytaniem. A może jest źle postawione? A może w tym problemie nie o to chodzi? Możesz np. porównać horoskop pytającego ze swoim, może tutaj jest przyczyna?. Przemyśl sobie całą sytuację. I niech Urania będzie Ci przychylna!
Pozdrawiam :)
kemot
graphgraph

Pytającym jestem ja sama, więc nie da się porównać :) Pytanie jest postawione dobrze, ale chyba chodzi o to, że za bardzo zależy mi na pozytywnym wyniku i nie potrafię być obiektywna :)
stargazer
Admin
graphgraph

No tak, sama sobie odpowiedziałaś dlaczego masz kłopot ze zrobieniem tego horoskopu. Jeśli Ci tak bardzo zależy, to lepiej niech ktoś inny zrobi dla Ciebie horarny na to pytanie.

Z tego wszystkiego konkluzja jest taka, że tam na górze jednak wiedzą, co robią. Jak zwykle zresztą:)
kemot
graphgraph

Do góryStrona: 12