Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

czy dostane sie na studia podyplomowe
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: czy dostane sie na studia podyplomowe
#16315
czy dostane sie na studia podyplomowe 9 lat(a), 10 mies. temu  
Hej

Po dłuższej przerwie od astrologii przypomnień sobie co nie co stawiając pytanie : ''czy zostanę przyjęta na studia podyplomowe''.
Studia stricte związane z pielęgnacją, urodą, zabiegami estetycznymi.
Jakby ktos rzucil bardziej profesjonalnym okiem na ten horoskop, bede wdzieczna.

Asc wypada w -skorpion- . Władca -mars- .
Za sygnifikator przyjęcia, nie wiem czy słusznie, przyjęłam władcę domu 10. Dom 10 wypada we -lew- , władca to -slonce- .

Moje sygnifikatory to -mars- w kiepskim położeniu, bo w -waga- . Z drugiej strony -waga- dobrze oddaje charakter studiów.
-ksiezyc- we -lew- , pod władaniem -slonce- (trcohę mi zależy, ale bez przesady ;)). Poza tym -slonce- ewidentnie mnie nie lubi. Aspekty pomiedzy sygnifikatorami separacyjne...
Moim zdaniem odpowiedz brzmi nie.

Pozdrawiam.
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16316
Re: czy dostane sie na studia podyplomowe 9 lat(a), 10 mies. temu  
horoskop
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny-20140602.gif
Wielkość pliku: 115732
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16317
Re: czy dostane sie na studia podyplomowe 9 lat(a), 10 mies. temu  
Asc. Skorpion – osoba jest nie pewna sytuacji.Wł. Mars w Wadze w detrymencie – niemożliwość wpływu na sytucję,wszystko zależy od innych osób(Waga) i jak napisałać,dobrze oddaje charakter studiów.W 11.d.(następującym) – planeta jest dosyć silna,ale potrzebny jej czas na zrealizownie swego potencjału i potrafi łapać szczęśliwe okazje.
Studia,to dom 9. a nie 10.Znajduje się w Raku,wł.Księżyc( pokazuje również ogólną sytuację) w Lwie – nie zbyt mocny,ale także nie za bardzo słaby.Jest w bardzo dobrej pozycji,bo w swoim domu(studia).Oprócz niego w 9. d. jest także bardzo mocny benefik Jowisz – ogólny sygnifikator studii wyższych.Księżyc dochodzi do dosyć ścisłego sekstylu(około 3°).To są bardzo mocne przesłanki dla odpowiedzi TAK.
Niepokoi mnie trochę ten Saturn w 1.d.,co może oznaczać trudną Twoją sytuację,która może mieć negatywny wpływ.Myślę jednak,że pozytywne przesłanki są mocniejsze,i że w końcu dostaniesz się na te studia.
Życzę powodzenia.
Bronek
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16558
Re: czy dostane sie na studia podyplomowe 6 lat(a), 11 mies. temu  
Otóż rozpoczęłam te studia w 2 lata po zadaniu pytania, czyli z opoznieniem ( może to opoznienie symbolizuje Saturn w 1 domu, który zawsze wszystko komplikuje). Obecnie kończę 1 rok :).
Na przeszkodzie przed ich wcześniejszym rozpoczęciem stały finanse. Dostałam się bez problemów. Pozdrawiam
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1