Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: pytanie związek
#16078
pytanie związek 10 lat(a), 5 mies. temu  
Po dłuższej przerwie znów wróciłam do astrologii horarnej. Pytanie zadane przez kobietę : ''Czy spotkam się z pewnym mężczyzną''. Mężczyzna ów adoruje kobitkę w dosyć nieudolny sposób od ponad pół roku, ale jak na razie nie zaproponował bliższego spotkania.

Mam problem z odpowiedzią.

Kobieta : Merkury w Skorpionie, Wenus w Skorpionie i Księżyc w Wadze.
Facet : Jowisz w Raku, Słońce w Wadze.

Pomijam już recepcje, te są oczywiste. Pomiędzy głównymi sygnifikatorami Merkury - Jowisz brak aspektu. Księżyc kobiety natomiast tworzy aplikacyjną koniunkcję ze Słońcem mężczyzny. I nie wiem jak mam tę koniunkcję traktować, bo w dostępnych mi podręcznikach a . horarnej w tego typu pytaniach Księżyc i Słońce są opisywane jako sygnifikatory ''drugorzędne'', tj . takie, których aspekty nie przemawiają mocno za zdarzeniem. Ale ja mam wątpliwości co do odpowiedzi w tym przypadku. Nie wiem, jak traktować w pytaniach o związki wzajemne aspekty Księzyca, Słońca i Wenus w przypadku braku aspektów pomiędzy władcą ASC i DSC (o ile tamte nie są władcami tychże).
Jaka odpowiedz? Pomóżcie :)
Plik załącznika:
Nazwa pliku: hor1.gif
Wielkość pliku: 115582
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16529
Re: pytanie związek 7 lat(a), 9 mies. temu  
Myślę, że odpowiedz będzie na tak, pytająca spotka się z tym mężczyzną.
Napisz jak wyszło.

Nawet dalej pokusiła bym się stwierdzić, że do spotkania powinno było dojść, natomiast później nic by z tej relacji nie wyszło bo pytającej nie będzie zależeć.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2016/06/08 21:22 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16532
Re: pytanie związek 7 lat(a), 9 mies. temu  
Niestety ale to było ''wieki'' temu i naprawdę nie pamiętam ( w natłoku tych wszystkich zadawanym mi przez znajomych i znajomych znajomych pytań)kogo ten horoskop dotyczył... :).
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1