Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: praca
#15504
praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam,
muszę znaleźć pracę w ciągu tego miesiąca. Moje pytanie brzmi Czy uda mi się znaleźć pracę w tym miesiącu?
Liczę na jakikolwiek odzew, będę bardzo wdzięczna. Generalnie jestem przekonana, że mi się uda, bo nie mam wyjścia. Mała analiza jednak nie zaszkodzi :) jeżeli pomożecie, bo po pierwsze ciężko obiektywnie analizować własne pytania, a po drugie różne mi odpowiedzi wychodzą, więc chyba muszę jeszcze poćwiczyć.
Pytanie zadałam 1 lutego 2013 o godz 18 34 05 we Wrocławiu, ale z tego co wiem astrolog stawia horoskop na moment zrozumienia pytania.
Pozdrawiam!
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15505
Re: praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Mysle ,że powinnas wkleic horoskop na moment zadana pytania.
W tym horoskopie władcą asc jest merkury, a domu 10 wenus.
Merkury nie zrobi aspektu z wenus.
Kięzyc zmieza do aspektu z wenus ale nasąpi prohibicja bo na jego drodze stanie merkury.
Księzycowi nie uda sie przeniesc swiatła od merkurego do wenus bo nie posiada żadnej godnosni i jest malejący czyli jest słaby.
Nie uda się Tobie w tym miesiącu znalesc pracy.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15522
Re: praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Hej jagna108, dziękujęCi bardzo za odpowiedź. Dam znać co i jak. Pozdrawiam:)
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15524
Re: praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Twój sygnifikator Merkury od 23 lutego rozpocznie retrogradację. Do jego koniunkcji z Wenus dojdzie dopiero 7 marca 2013 r. Co może oznaczać retrogradujący Merkury? Jakąś zmianę okoliczości.
Wenus symbolizująca pracę jest w krytycznym 29 st Koziorożca. W lutym dojdzie do koniunkcji Wenus z Merkurym ok 21 lutego ale 23 lutego Merkury zacznie retrogrodawać.

Czy teraz pracujesz? Bo Frawley pisze ,że jesli się pracuje to następną pracę sygnifikuje następny znak,którym będzie Merkury.
Zobaczymy co będzie sygnifikować Księżyc położony na szczycie domu III-komunikacji.
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15525
Re: praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Do genny19
Koniunkcja miedzy wenus a merkurym bedzie po zmianie znaku czyli bez znaczenia dla sprawy(pytania), nie wspominają o tym ze wenus wczesniej robi trygon do jowisza, kwadrature z saturnem i koniunkcje z słoncem.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15526
Re: praca 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
tak, to ma być dodatkowe zajęcie, zatem Merkury.
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/02/03 20:38 Przez jagna.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1