Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Gdzie są kluczyki do samochodu ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Gdzie są kluczyki do samochodu ?
#15417
Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Tym razem szukamy kluczykôw.
Może to być o tyle ciekawe, że prawdopodobnie zostały one w Polsce ( tzn. jak dla mnie zagranicą ).

Przypuszczalnie:
1. Leżą gdzieś ukryte w domu rodzinnym

2. Są w samochodzie któregoś z członków mojej rodziny

3. Spadły mi gdzieś na ulicy. To oznaczałoby już raczej koniec ich historii.

Help me please !!
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15418
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Władca drugiego domu Księżyc znajduje się w domu trzecim.
To podobno ma oznaczać, że zguba znajduje się gdzieś blisko domu, obok domu, przed domem (rodzinnym ?)
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15419
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Tylko, że władcą II domu(Bliźnięta) jest tu ósmodomowy Merkury.
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15420
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Dzięki Kuba !
Zaczytałem się o Księżycu i to pewnie dlatego.

OK, a więc Merkury w 8. domu.
Co to może oznaczać ?
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15421
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Władcą II domu jest Merkury a władcą IV domu rzeczy nieożywionych jest Słońce.
Oba sygnifikatory Merkury i Słońce znajdują się w domu VIII-może partnerka albo inni ludzie mają kluczyki do samochodu.
Merkury jest także naturalnym sygnifikatorem kluczy. W horoskopie jest spalony Słońcem,trudno je zobaczyć a Słońce w koniunkcji z Plutonem świadczą o tym ,że klucze zapadły się pod ziemię.
VIII dom mówi o tym ,że rzecz jest poza mieszkaniem,domem,w trudno dostępnych miejscach. W obrębie budynku to łazienki,kuchnie.
VIII dom to dom następujący -niezbyt daleko od miejsca pobytu. Wskazuje tez na czarny i zielony kolor.
Ostatni aspekt twojego sygnifikatora to aspekt z Saturnem-zła pamięć,zapomnienie ;a Słońca z Marsem-pośpiech,złość.
Ostatni aspekt separacyjny Księżyca to aspekt z Wenus-twoim sygnifikatorem a następny to aspekt kwinkusu z Merkurym .Kwinkus wskazuje na utrudnienia a także mówi o tym ,że rzecz się znajdzie ,kiedy nie będzie już potrzebna. Ja na przykład zgubiłam kartę bibloteczną a stara znalazła się po wyrobieniu nowej.
Merkury w Strzelcu-pokoje na górze,blisko ognia lub źródeł ciepła.Merkury jest w znaku zmiennym to kluczyki mogą być wewnątrz czegoś.
Władca IV domu jest Słońce-własność może być w najbardziej słonecznym pokoju,hallu.
Słońce w Koziorożcu to miejsca połozone,nisko,niedostępne.
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15422
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
genny, dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Cześć z nich wydawała się bardzo trafna. Kluczyków jednak jak nie było tak nie ma :(

Przypomniało mi się natomiast że pierwszy raz zadałem to pytanie i spojrzałem w horarną o pól godziny wcześniej, tylko miałem problem z zapisaniem pliku i odłożyłem to na później. Umieszczam teraz prawidłowy plik. Przepraszam za zamieszanie.

Co jeszcze może oznaczać ten Merkury w 8. domu ?
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15423
Re: Gdzie są kluczyki do samochodu ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Doszukuję się coraz ciekawszych szczegółów. Okazuje się, że 23 listopada kiedy to prawdopodobnie zgubiłem te klucze - retrogradujący Merkury był w opozycji do mojego natalnego Księżyca. Jedna z interpretacji tego tranzytu jakiej się doszukałem to zagubienie kluczy, wow !
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
Do góryStrona: 12