Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

czy uda mi sie kupic dom ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: czy uda mi sie kupic dom ?
#15400
czy uda mi sie kupic dom ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Witam serdecznie , rok temu zadalam to samo pytanie , niestety domu mi sie nie udalo kupic ( pomimo ogromnych staran) jak zreszta "przepowiedzial" Bronek. Zadam nowe pytanie i z gory dziekuje za odpowiec .
" Czy uda mi sie kupic dom do czerwca 2013 roku ?"
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15404
Re: czy uda mi sie kupic dom ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
ludziska ! a to tu tak pusta zawialo ?? przyznam sie , ze ja tez dawno nie wchodzilam na strone , ale to nie ja robilam statystyki , czy bylam czy nie to i tak nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15405
Re: czy uda mi sie kupic dom ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Twoje pytanie przeczytałam i zrozumiałam o 0:47(19-12-12)Nowy Targ.
Ciebie reprezentuje wenus w strzelcu(as w wadze)oraz ksiezyc w rybach, osobe sprzedająca mars w koziorozcu.Wenus zmierza do koniunkcji z punkem lustrzanym marsa.Pierwszym aspektem jaki utworzy księżyc jest sekstyl z marsem.

Tak, uda Ci się kupic dom do czerwca 2013.

Sprzedającego reprezentuje mars w koziorozcu,który jest w egzaltacji i we własnej termie co znaczy,ze sprzedający bedzie osobą wiarygodną i szczerą.
Cena domu bedzie adekwatna do wartosci domu-wnioskuje po porównaniu godnosci władcy domu 10(ceny) i władcy domu 4(dom).
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/19 01:05 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15406
Re: czy uda mi sie kupic dom ? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Dziekuje slicznie ! . Zgadza sie , poznalismy wlasciciela i jest to porzadna powazna osoba, bo my cigle o ten sam dom z ubieglego roku sie staramy . ! i co do ceny tez sie zgadza . Oczywiscie zdam relacjie mam nadzieje jak najszybciej ! Pozdrawiam
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15769
Re: czy uda mi sie kupic dom ? 10 lat(a), 8 mies. temu  
jagna108 . Niestety domu nie kupilam . Dopiero teraz (koniec lipca) otrzymalam pozytwywna odpowiec z banku( ustna) wyslalam propozycjie kupna wlascicielowi domu i czekam na odpowiec , biorac pod uwage , ze mamy wakacyjne miesiace cala sprawa z kredytem i umowa sprzedazy ruszy dopiero od wrzesnia, wiec jak dojdzie to wszystko do notariusza bedziemy miec pazdziernik .... . I mam nadzieje , ze tym razem sie uda ! juz bez astrologi !
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1