Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

praca kolejne moje pytanie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: praca kolejne moje pytanie
praca kolejne moje pytanie 7 lat(a), 8 mies. temu  
Witajcie

Zadałam pytanie, które brzmi : ''Czy dostanę pracę w miejscu X''.

Praca czyli władca 10 domu -Mars w Skorpionie, w koniunkcji z Węzłem Północnym. Praca przedstawiona jako dobra i korzystna dla mnie (koniunkcja z Węzłem).

Mnie symbolizuje Saturn w końcówce Wagi wchodzący już do znaku Skorpiona, czyli pod władanie Marsa, oraz Księżyc w Byku, znaku nie przepadającym za Marsem w Skorpionie. Mars też za Księżycem nie przepada (szef , mimo że jest świetnym fachowcem z dorobkiem naukowym kulturą osobistą oraz delikatnością nie grzeszy ).

Księżyc tworzy luzną opozycję z Marsem. Aspekt się uściśla. Przeszkód nie zauważyłam.

Dla mnie odpowiedz tak, ale z oporami.

Wiedzieć na pewno będę na samym początku przyszłego miesiąca - w listopadzie.

Jak wy drodzy forumowicze zapatrujecie się na ten horoskop?
Plik załącznika:
Nazwa pliku: praca-20121003.gif
Wielkość pliku: 111576
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/03 15:23 Przez Lisiecka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: praca kolejne moje pytanie 7 lat(a), 8 mies. temu  
Mogłabyś jutro między 8 a 9 rano poobserwować co się wydarzy (Księżyc opozycja Mars)?
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Nic się nie wydarzyło.Ale dzisiaj miałam wolne, więc może stało się w pracy coś o czymś jeszcze nie wiem.

Ja zapatrujesz się na moją interpretację?

Pozdrawiam serdecznie
Lisiecka
graphgraph

Nie ma aspektu między Marsem i Saturnem. W najbliższej przyszłości. To jest na minus. Zastanawiam się czy uwzględniać również 6 dom i Merkurego w 9 domu. Czy ta nowa praca ma coś wspólnego z zagranicą lub uczelnią?

Pozdrawiam
Bona
graphgraph

Tak ale jest aspekt pomiędzy Księżycem a Marsem. I to też mówi o wydarzeniu, gdyż Księżyc jest moim wspolsygnifikatorem. Jest to praca wymagająca nieustannego kształcenia, nauki, kursów. Poza tym jest to też ośrodek, gdzie wykonuje się badania naukowe.
Lisiecka
graphgraph

Lisiecka napisał:

Księżyc tworzy luzną opozycję z Marsem. Aspekt się uściśla. Przeszkód nie zauważyłam.

Dla mnie odpowiedz tak, ale z oporami

Podręcznik astrologii horarnej. JF: ""czy dostanę pracę?" z opozycją pomiędzy władcą I i X domu: tak, ale wolałbyś jej nie dostać lub nie zagrzejesz w niej długo miejsca" (str. 99)

Myślę, ze można to odnieść również do współsygnifikatora czyli Księżyca.
lucy
graphgraph

Cały czas nie widzę logicznego wytłumaczenia, dlaczego Księżyc miałby zawsze być współsygnifikatorem pytającego.
Tranzytujący Księżyc nie dał zauważalnego efektu, chyba że nie miało go być, bo Księżyc wylądował na Algolu i na węźle południowym. Księżyc jako inni chętni do tej pracy?

Tak sobie patrzę, kiedy się uściślają połączenia między planetami. I tak mało spójne to jest. Najbardziej prawdopodobne 3 grudzień 2012. Czy możliwe jest, abyś wtedy zaczęła tam pracować?
Bona
graphgraph

Do góryStrona: 123