Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: mieszkanie
#15170
mieszkanie 11 lat(a), 7 mies. temu  
Mam pytanie ale mam wątpliwości jak się zabrać do interpretacji.

Oczekuję na mieszkanie, które jest w trakcie budowy. Teoretycznie do końca września powinna zakończyć się budowa, potem uzyskanie potrzebnych pozwoleń. Wg umowy termin oddania to IV kwartał 2012. Wszystkie formalności z mojej strony są dopełnione.

Moje pytanie:
Kiedy wprowadzę się do budowanego mieszkania?

01.09.2012 godz. 17:56 Gdańsk

lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 14:19 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15171
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
Kiedy zadałaś pytanie? 1.08 czy 1.09

Jeśli tak jak na wykresie: 4 dom Bliźnięta-Merkury w trygonie do wł. Twojego 4 domu w hor. urodzeniowym. (Czy to pierwsze Twoje mieszkanie czy kolejne? zakładam, że pierwsze)
Merkury do Neptuna pieniążki na mieszkanie zostały zapłacone?
Jak rozpatrywać Twoje pytanie? W zasadzie kupiłaś mieszkanie Merkury separuje od sekstylu Saturna. Z tego nie otrzymamy odpowiedzi. Pomyślę jeszcze.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15172
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
1 września (poprawiłam w pierwszym poście)

Pieniądze wpłacone.

Może trzeba pójść tym tropem co wskazuje Frawley? Aspekt pomiędzy wł. ASC i wł. DSC?

Księżyc robi aspekt z Wenus a ta aspektuje Saturna?

Nie wiem ... może sprawdza się zasada, że swojego pytania nie powinno się analizować.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 14:30 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15173
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
Merkury będzie w koniunkcji z Saturnem przed jego opuszczeniem znaku Wagi w znak Skorpiona. Będzie to 5 pażdziernika. 4 pażdziernika Jowisz (twoje pieniądze) zacznie retrogradację.
Merkury (1,05)jest władcą IV d nieruchomości oraz II domu sprzedającego :oddalił się od IC 0,59 Bliżniąt.
Księżyc sprzedający ostatni aspekt z Jowiszem(twoje pieniądze) i zbliża się do kwadratury z Wenus na DSC.
Wenus jest władcą 9 domu-przepisy prawne a znak Wagi wraz z Mekurym włada II domem (8 horariusza)jego pieniędzmi.
Także Merkury zbliża się do sekstylu z Marsem -władcą 9 domu-prawo
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15174
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
Myslę, że do nowego mieszkania wprowadzisz sie za ok 2,5 tygodnia lub 2,5 miesiąca ponieważ tyle brakuje saturnowi(Ty26*18^waga) aby zrobic aspekt-opozycje z punktem lustrzanym merkurego(mieszkanie), który znajduje się w 28*55^barana.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 23:36 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15175
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
jagna108 napisał:
Myslę, że do nowego mieszkania wprowadzisz sie za ok 2,5 tygodnia lub 2,5 miesiąca ponieważ tyle brakuje saturnowi(Ty26*18^waga) aby zrobic aspekt-opozycje z punktem lustrzanym merkurego(mieszkanie), który znajduje się w 28*55^barana.

Nie widziałam tego wcześniej ;)

Analogicznie Merkury zrobi opozycję do punktu lustrzanego Saturna.

Raczej 2,5 miesiąca niż tygodnia bo jeszcze budują ;). Czyli II połowa listopada.

Merkury będzie w koniunkcji z Saturnem przed jego opuszczeniem znaku Wagi w znak Skorpiona. Będzie to 5 pażdziernika. 4 pażdziernika Jowisz (twoje pieniądze) zacznie retrogradację.
Merkury (1,05)jest władcą IV d nieruchomości oraz II domu sprzedającego :oddalił się od IC 0,59 Bliżniąt.
Księżyc sprzedający ostatni aspekt z Jowiszem(twoje pieniądze) i zbliża się do kwadratury z Wenus na DSC.
Wenus jest władcą 9 domu-przepisy prawne a znak Wagi wraz z Mekurym włada II domem (8 horariusza)jego pieniędzmi.
Także Merkury zbliża się do sekstylu z Marsem -władcą 9 domu-prawo


Może to pokazuje dokumenty przygotowywane przez prawnika dot. odbioru mieszkania?

Muszę się przyjrzeć tej retrogradacji Jowisza, co to dla mnie może oznaczać?

pozdr
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15176
Re: mieszkanie 11 lat(a), 6 mies. temu  
Jestem po lekturze nowego artykułu w czasopiśmie Astrologia Profesjonalna o " Czasie w Astrologii Horalnej" autorstwa Emy Kurent.
Wg autorki Księżyc jest najsilniejszym wskaźnikiem czasu i kiedy określamy czas nie powinniśmy nawet pomijać małych aspektów.
W horoskopie horalnym o termin przeprowadzki Księżyc (22,41) dąży do kwinkusa z Saturnem (26,18)
26,18-22,41=3,27 jednostki.Księżyc w domu kardynalnym i w domu zmiennym- tygodnie czy miesiące.
Myślałam jeszcze o tym ,że Księżyc przed zmianą znaku ma do pokonania 7,19 jednostek-tygodnie.
Merkury władca 4 domu ma do spotkania z Saturnem 55,13 jednostki-może dni .Merkury jest także w domu kardynalnym i w znaku zmiennym.
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123