Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456789
TEMAT: retrogradacja a pytanie
retrogradacja a pytanie 8 lat(a), 4 mies. temu  
Mam do was następujące pytanie : postawiłam horarny z pytaniem, czy pewna kobieta będzie w związku z pewnym facetem :). Aspekt jest , recepcje też w miarę ale sygnifikator mężczyzny (włądca DSC, Słońce przypadło kobiecie) znajduje się w retrogradacji. Rozumiem, że oznacza to odpowiedz negatywną? Wiem , że czasami retro potwierdza odpowiedz pozytywną przy pytaniach dotyczących o powrót kogoś lub odnalezienie jakiegoś przedmiotu. Jak jest z innymi pytaniami? To zawsze jest nie?

Pozdrawiam
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: retrogradacja a pytanie 8 lat(a), 4 mies. temu  
Data, godz i miejscowość - podstawa przy interpretacji pytań horarnych.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/01 14:36 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

?

Oki zamieszczę ten horoskop.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: zwiazek.gif
Wielkość pliku: 111911
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/01 14:42 Przez Lisiecka.

Kobieta Słońce w rybach, facet Saturn w Wenus w retro, kobieta ma dodatkowo Wenus w kiepskim położeniu i w dwojakiej recepcji - jednocześnie egzaltowana i nieznoszona przez Saturna. Wenus w opozycji do Saturna. Księżyc i Słońce bez aspektu do sygnifikatorów faceta. I jak mam odpowiedzieć na to pytanie..nie podoba mi się upadek Wenus (słaba w związku lub słaba bo zakochana) i ten niejasny stosunek jego do niej.
Nie podoba mi się też retro Saturna?

Odp. : nie?
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/01 14:48 Przez Lisiecka.

Teraz dopiero zauważyłam (ah ten mój rozkojarzony Merkury w Baranie .. :)) Słońce nie znosi Saturna..Wenus też. Dziwna sprawa bo to tej kobiecie zależy na związku (facet jest dobrze ustawiony, ona chciałaby go potraktować jako swoistą ''dzwignię'' głównie w życiu zawodowym)
Lisiecka
graphgraph

Chyba na różne horoskopy patrzymy ;)
lucy
graphgraph

Ja patrzę na ten , który zamieściłam.

ASC we Lwie, sygnifikator pytającej to Słońce w Rybach + Księżyc w Blizniętach + Wenus z definicji (tak Frawley zaleca)

DSC w Wodniku - władca Saturn w retro w Wadze. Słońce w tym wypadku przypadło kobiecie.

Wenus w opozycji do Saturna, recepcje jak wyżej.

Tak więc nie rozumiem twoich wątpliwości.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 123456789