Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Gdzie jest olej do maszyny do szycia.
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Gdzie jest olej do maszyny do szycia.
*
#14773
Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Przyszywając łatkę na spodniach zauważyłam, że maszyna potrzebuje naoliwienia. Gdzie i kiedy postawiłam olej? Przy przemeblowaniu. Wyciągnęłam go ze starej półki z przyborami do szycia i ...
Przybory poszły do nowej półki a olej nie, bo nie pasował na wysokość. Tja. Pewnie tymczasowo włożyłam go do szuflady z narzędziami. 2 godziny szukałam. Zdziebko się zdenerwowałam. Tja. Trudno. Robię pauzę. No teraz możemy przetestować, czy pomoże mi horoskop. Usiadłam przed komputerem. Hmm wł. 2d w takim znaku? hmm toż przecież nikt mi tego nie wylał. Ok kierunek? Tja średnia pozycja tam, gdzie kiedyś stał, ale tej szafki już nie ma. Teraz jest tam pusty kąt pokoju. No i jeszcze szafka na kółkach z maszyną do szycia i innymi dziwadłami :) bezpośrednio przy biurku. Olej stał między Blutzuckermessgerät, dziurkaczem i kółkami(do przesuwania mebli) a ścianką półki, na zachód (zachód-zachód-północ)ode mnie, przy podłodze.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14774
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Sygnifikatorami rzeczy są Merkury jako władca 2 domu oraz Mars jako władca IV domu-przedmiotów nieożwionych i nie położonych na swoim miejscu.
Władca 4 domu Mars znajduje się w Pannie w 2 domu tj twojej własności . Koniunkcja z punktem szczęscia i retrogradacja sugerują możliwość ,że się odnajdzie.
Mars jako wladca 4 domu-w poblizu ognia,kuchnia
Merkury ostatni aspekt zrobił z Marsem -pośpiech,złość
Mars ostatni aspekt seperacyjny to aspekt z Jowiszem-podczas porządków,przemeblowania.
Księżyc zaś ostatni aspekt z Merkurym z powodu wiadomości lub pisania a także Wenus (pólsektyl) zabawa,młoda kobieta .
Mars w znaku Panny -pokój do pracy ,garderoba ,schowek na nieużywane rzeczy, miejsca typu zakamarki,skrytki w meblach ,blisko podłogi
Merkury w znaku Ryb - łazienka,kuchnia,miejsca wilgotne, lub nieforemnych przedmiotach np workach.
Znaki zmienne wewnętrz czegoś ; wpudle,kredensie.
Mars na szczycie 1 domu-korytarz i 2 domu kuchnia,magazynek,szafa lub garderoba.Pokój obok wejścia.
Merkury 8 -toaleta,łazienka
Neptun w 7 - u małzonka
Drugi dom w którym przebywa Mars-kolor zielony a 8 dom o kolorze czarnym i zielonym
Księżyc-Wenus na niebieskie kolory
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/23 23:37 Przez genny19.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14775
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/23 23:32 Przez genny19.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14776
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
A czemu usuwać ja widzę wiele podobieństw
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14777
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Buuu :(
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14778
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Już skasowałam ale miałam skopiowane i wystarszyłam się twojego Buu. Ale śmiałam się sama z siebie. Tak to jest jak się nie czyta dokładnie. Pozdrowienia
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/23 23:40 Przez genny19.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14779
Re: Gdzie jest olej do maszyny do szycia. 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
genny19 napisał:

Księżyc zaś ostatni aspekt z Merkurym z powodu wiadomości lub pisania a także Wenus (pólsektyl) zabawa,młoda kobieta .

to mnie ciekawi, ale nic mi nie przychodzi do głowy oprócz tłumaczenia Morinusa.

Mars w znaku Panny -pokój do pracy ,garderoba ,schowek na nieużywane rzeczy,

ten pokój to sypialnia, miejsce do pracy i przechowalnia mało używanych rzeczy :)

Merkury w znaku Ryb - [...], lub nieforemnych przedmiotach


Tja ta półka jest całkiem nieforemna :)
To jest taka konstrukcja prowizorka, na desce 30x80 z kólkami stoją 2 skrzynki na krótszych bokach, a na nich mniejsze skrzyneczki na dłuższych bokach i na tym znów deska, a na tym maszyna do szycia. Lubię jeżdżące meble :) Olej stał sobie właśnie w tej większej skrzynce, która robi za półkę. :)
Pozdrawiam:)
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1