Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: przyszłosć związku
przyszłosć związku 8 lat(a), 5 mies. temu  
Za namowa jagny postanowiłam i tu napisać...
ja 16.08.1983 Sochaczew 01.30 (po północy)
on 13.07.1980 Milanówek 12.30
poznaliśmy sie przez internet wtorek, 01 marzec 2011 16:54...jego pierwsz wiadomosć napisana do mnie.....nie jesteśmy malżenstwem nie mieszkamy razem...rozstaliśmy się w poniedziałek
czy będziemy jeszcze razem....??/

poniżej rozmowa z jagną :
Gdy przeczytałam ten post wczoraj 0 19:35 postawiłam horalny horoskop z tym pytaniem,które zadałas i dlatego pytałam czy jestescie małzenstwem.

Z tego horoskopu wynika,ze nie jestescie sobie obojetni,ale nie ma połączenia któregos sygnifikatora Twojego z jego i mysle,ze nie bedziecie razem.[/quote]

no ja juz tesknie bardzo za nim a czy on za mną.....chciała bym spróbować jeszcze raz...

Ciebie w tym horoskopie reprezentuje(asc w pannie) merkury w koziorozcu-twoja osobowasc i wenus w rybach-Ty jako kobieta.
On to jowisz w byku i słonce w koziorozcu.
Merkury jest w miejscu upadku jowisza tzn. jego charakter i osobowosc nie zawsze odpowiadają Ci,natomiast Ty jako kobieta wenus w rybach egzaltujesz go tzn.uwazasz go za odpowiedniego mezczyzne do zwiazku i potencjalnego kandydata na ojca.

W jego przypadku jest jakby odwrotnie jego jowisz uwielbia wenus tzn gdy odbiera Cie
"głową"odbiera Twoją osobe świetnie,np. ma o czym rozmawiac z Tobą,natomiast jego słonce -jego czesc jako męzczyzna
odbiera Cie obojętnie.

Twój sygnifikator-merkury jest w 5 domy tzn. myslisz o dziecku.

Nie zauwazyłam połączenia któregos z Twoich z jego sygnifikatorami.
Jedyne co by mogło dawac jakoąs nadzieje to,że wenus-Twój sygnifikator za chwile(1 stopien) będzie wchodzic do 7 domu,ale nie wiem jak to mam zinterpretowac.

Mam nadzieje ze,ktos sie wypowie.

Mysle,ze dobrym pomysłem było by zebys w dziale-ASTROLOGIA HORALNA jutro lub kiedy chcesz zadała pytanie np .czy bedziemy razem ?-podała godzine i miejsce zadania pytania a my pomozemy Ci zinterpretowac.

Horoskopy zawsze mówią w jednym kierunku.

...a tak ogólnie w Twoim urodzeniowym czas na sprawy partnerskie i moze małzenstwo to 2013 i do połowy 2014 roku,wtedy księzyc będzie w progresiach sekundarnych przechodził przez dom 7.

z góry dziękuje za pomoc
Gosik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: przyszłosć związku 8 lat(a), 5 mies. temu  
miejsce Teresin k/sochaczewa
Gosik
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Pytanie zadałas o 9:9 sochaczew.
Czy bedziemy jeszcze razem?

Ty to jowisz i wenus,on-merkury i słonce
W tym horoskopie księzyc jest w separacyjnej kwadraturze do wenus i najblizszy aspekt jaki utworzy to koniunkcja z punktem lustrzanym merkurego,ja to rozumie ze jeszcze cos bedzie miedzy wamy,natomiast raczej nie bedzie to taki oficjalny zwiazek ani małzenstwo
poniweaz w pytaniach o zwiazki gdy jest aktywny punkt lustrzany to raczej nie chodzi o takie prawdziwe zwiazki,a raczej romanse i takie układy z których ciezko o małzenstwo.

Zauwazyłam jeszcze jedna rzecz w tym horoskopie Ty-jako jowisz w byku egzaltujesz księzyc,który jest władca domu 5-dzieci,on-merkury w koziorozcu jest w upadku księzyca czyli on nie chce absolutnie dziecka.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/01/19 14:57 Przez jagna108.

jagna108 napisał:
Pytanie zadałas o 9:9 sochaczew.
Czy bedziemy jeszcze razem?

Ty to jowisz i wenus,on-merkury i słonce
W tym horoskopie księzyc jest w separacyjnej kwadraturze do wenus i najblizszy aspekt jaki utworzy to koniunkcja z punktem lustrzanym merkurego,ja to rozumie ze jeszcze cos bedzie miedzy wamy,natomiast raczej nie bedzie to taki oficjalny zwiazek ani małzenstwo
poniweaz w pytaniach o zwiazki gdy jest aktywny punkt lustrzany to raczej nie chodzi o takie prawdziwe zwiazki,a raczej romanse i takie układy z których ciezko o małzenstwo.

Zauwazyłam jeszcze jedna rzecz w tym horoskopie Ty-jako jowisz w byku egzaltujesz księzyc,który jest władca domu 5-dzieci,on-merkury w koziorozcu jest w upadku księzyca czyli on nie chce absolutnie dziecka.
i. TERESIN miejscowość koło sochaczewa ...a kiedy ta znajomość może się odnowić ...
Gosik
graphgraph

Do góryStrona: 1