Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

zaginione dokumenty - prośba o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: zaginione dokumenty - prośba o pomoc
zaginione dokumenty - prośba o pomoc 8 lat(a), 5 mies. temu  
Witajcie !

Kilka dni temu zagubiły się dokumenty mojego ''klienta'' (a konkretnie pacjenta). Ja miałam je w ręku przez krótką chwilę, potem trafiły do szefa. Oczywiście o zgubę jestem posądzana ja - ktoś musi być chłopcem do bicia. Dokumenty są ważne tak więc ''klient'' mnie napastuje coraz bardziej. Ja mogę dać głowę, że ich nie zgubiłam bo pamiętam dokładnie, jak dawałam je szefowi. Pytanie brzmi : gdzie są dokumenty klienta (obstawiam gabinet szefa, pokój gdzie m . in ja przebywam - mało prawdopodobne ale kto to wie.., dom własciciela dokumentów..lub inne pomieszczenia w budynku,gdzie pracuję :(). Bardzo proszę was o pomoc w interpretacji tego pytania, jako że w zgubach jestem jeszcze bardzo kiepska a w poniedziałek koleje starcie z rozwścieczonym włascicielem tych papierów..

Pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: hor-20120114.gif
Wielkość pliku: 112655

Kompletnie nie wiem , jak zinterpretować ten horoskop.
Mój klient - władca domu 7 (pacjent to też klient w pewnym sensie), inny władca nie przychodzi mi do głowy,no może władca domu 6 ze względu na specyfikę pracy. Teraz zaginione dokumenty klienta -II czy IV dom od VII? Frawley koniec końców tego nie precyzuje...
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/14 15:23 Przez Lisiecka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: zaginione dokumenty - prośba o pomoc 8 lat(a), 5 mies. temu  
Kiedy zadałaś pytanie?
W pliku jest data 15 stycznia czyli jutro.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dzisiaj - pomyliłam się przy wpisywaniu daty.
Poprawiony horoskop :
Plik załącznika:
Nazwa pliku: dokumenty2.gif
Wielkość pliku: 112497
Lisiecka
graphgraph

Pytającego symbolizuje Księżyc w znaku Wagi .
Klient jak i jego własność to Saturn w Wadze w 29 stopniu Wagi a to znak ,że akta utknęły gdzieś i trudno je znależć Jeżeli przedmiot znajduje się na granicy znaków lub domów może utknąc pomiędzy innymi dokumentami. Na utknięcie pomiędzy iymi rzeczami lub pokojami wskazuje także Jowisz a granicy domów 11 i 12,Neptun w ostatnim stopniu oraz Merkury separujący od Plutona.
Saturn w znakach powietrznych to parapety ,blisko okna ,lamp lub źródła światła,przy komputerze.
Znaki kardynalne mówią ,że przedmiot znajduje się tam gdzie dużo się dzieje,gdzie jest ruch
Drugi władca Wodnika : Uran znajduje się w 4 domu klienta .
Władcą 4 domu klienta ,który mówi o zakończeniu spraw oraz jest władcą przedmiotów nieożywionych jest w znaku Ryb a władcy to Jowisz i Neptun.
Jowisz w Byku znajduje się na szczycie 11 domu: może symbolizować twojego szefa.
Neptun jest w 29 stopniu Wodnika a jego władcy to Saturn i Uran .
Naturalnym władcą dokumentów jest Merkury w Koziorożcu . Jest w swojej termie. Ostatni aspekt Merkurego to koniunkcja z Plutonem. Akta ‘’zapadły się pod ziemię’’ Pluton /Merkury wskazuje na kolor szary o ciemnym tonie
6 dom w którym przebywa Merkury to czarne , ciemne barwy,
Merkury w Koziorożcu wskazuje na miejsce pracy i znajduje się w znaku ziemskim .Dokumenty mogą być na ziemi ,na podłodze,są to miejsca położone nisko,ciemne i niedostępne ,na progu ,w wejściu,w śmieciach,przy zegarze
Wenus ,która jest władczynią Saturna oraz Jowisza zmieniła znak przechodząc ze znaku Wodnika w znak Ryb. Jest więc we władzy Jowisza i Neptuna .Wenus( może symbolizować młodą kobietę) tak samo jak Księżyc ostatnie aspekty to aspekty z Saturnem i Neptunem sygnifikatorami własności twojego klienta. Merkury znajduje się w 6 domu ,którego władcą jest Jowisz.6 dom to może być zakład pracy a Jowisz z Neptunem jest też władcą 10 domu symbolizując twojego szefa.
Jowisz w Byku to banki, sejfy , miejsce przechowywania pieniędzy.
Mars w Pannie mogą to być gabinety ,szafy ścienne lub miejsca typu zakamarki: szuflady, kieszenie, skrytki.
4 dom w którym znajduje się Saturn oraz 10 dom w którym znajduje się Uran wskazują na kolor czerwony i biały.
Znaki kardynalne(Saturn,Merkury) mówią ,że przedmiot znajduje się tam gdzie dużo się dzieje,gdzie jest ruch a znaki stałe(Jowisz,Neptun) na miejsca położone nisko,dobrze ukryte,a dnie czegoś,przy podłodze,może w innych aktach .

Księżyc jako twój sygnifikator ostatni aspekt zrobił z Saturnem wskazuje to na zapomnienie i złą pamięć .
Księżyc zbliża się do kwinkusu aplikacyjnego z Jowiszem a potem zrobi kwadraturę z Merkurym .
Merkury zbliża się do aspektu z Marsem który także mówi o kolorze ceglastym.
genny19
graphgraph

Dziękuję Ci bardzo. Bardzo możliwe, że te dokumenty znajdują się w pokoju, gdzie m . in .pracuję - faktycznie, duży tam ruch, bardzo możliwe , że ktoś przez przypadek zabrał te dokumenty i dołączył do jakiś innych albo gdzieś zrzucił (co się często zdarza) i wpadły pod jakiś mebel. Jutro jeszcze poszukam i napiszę, jeżeli się znajdą.
Lisiecka
graphgraph

szukalabym dokumentow gdzies przy "graniach pokoi", przy scianach, oknach, np. w pomieszczeniu sasiadujacym z pokojem szefa, miejscu gdzie przewija sie sporo ludzi, w biblioteczce, przy komputerze, przy sprzecie elektronicznym, sa gdzies niezle zakamuflowane... szukalabym tez w miejscu ekwiwalentnym w domu, np. w pokoju goscinnym
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

palec bozy widze a na jego czubku Twoj sygnifikator: Ksiezyc, recepcja miedzy Wenus (moze sygnifikowac klienta) a Jowiszem (szef). czyzby klient/tka sympatyzowal/a z szefem?? mysle, ze pokazuje on sytuacje w jakies sie znalazlas... miedzy mlotem a kowadlem
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Do góryStrona: 12