Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: praca.
praca. 8 lat(a), 9 mies. temu  
Piszę pod starym nickiem, bo niestety moje nowe konto nie wiedziec czemu już nie istnieje...
W każdym razie znowu prosze o radę. Pytanie brzmi : Czy pewna osoba mnie zatrudni?
Władca domu 10 - Mars w domu 1. Mnie reprezentuje Słońce w domu 4 no i Księżyc w Skorpionie. Praca - Mars tworzy sekstyl ze mną - Słońcem oraz kwadraturę z Księżycem.
Mars jest w znaku, którym włada Słońce tak więc oferta pracy/praca podoba mi się. Słońce natomiast znajduje się w znaku detrymentu Marsa - Mars mnie nie lubi, zrobie ''przesadnie''złe wrażenie na szefie lub też ocena mojej osoby i wartości jako pracownika będzie ''przesadnie'' niska. Ale.. Księżyć znajduje się w znaku, którym Mars włada czyli co? Mars lubi Księżyc. Czy można to interpretować jako wyraz sympatii w stosunku co do mojej osoby nie majacy za wiele wspólnego z ocena moich kompetencji? jaką odpowiedz daje horarny? Moim zdaniem : tak, najprawdopodniej zostaniesz zatrudniona, ale z pewnymi oporami.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: praca.gif
Wielkość pliku: 107772
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: praca. 8 lat(a), 9 mies. temu  
Wg mnie horoskop nie do interpretacji:
- ASC w pierwszych stopniach
- Księżyc na trasie spalonej
- pusty bieg Księżyca

Frawley mówi żeby to zignorować,ale z tego co zauważyłam to efekt końcowy jest taki, ze lepiej byłoby nie ruszać takiego horoskopu. Zawsze okazywało się, że więcej szkody jak pożytku z takiego horoskopu.

pozdr Lucyna

lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Lisiecka napisał:
Pytanie brzmi : Czy pewna osoba mnie zatrudni?

:) Odpowiedź brzmi: Pewna osoba ciebie zatrudni. :)

Pozdrawiam
B.

------------------------------------------------------------------------------

Znak Lwa na Asc hor. pytaniowego i na Asc hor. urodzeniowego.
Podobny układ 10, 1 i 4 dom w obu horoskopach.
Słońce w opozycji do Urana - co wczoraj wydarzyło się?
Słońce apl. sekstyl Mars - ty i szef?; twoje dochody i szef, pozycja społeczna - pół stopnia - czy możliwe dzisiaj?
Mars kwadratura Jowisz - 1d. kw 10d - za 5 lat
Bona
graphgraph

Dziękuję wam za odpowiedzi. W takim razie ponowię to pytanie za jakiś czas. Pozdrawiam.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 1