Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: związek
związek 8 lat(a), 9 mies. temu  
Hej!
Pomóżcie mi kochani w interpretacji nastepujacego horoskopu horarnego. Pytanie brzmi czy osoba A (kobieta symbolizowana przez Asc) będzie w związku z B (mężczyzna Dsc).
Otóż sygnifikator kobiety A księżyc nie tworzy żadnego aspektu z sygnifikatorem mężczyzny, czyli Saturnem. Do związku w tym przypadku nie dojdzie, gdyż nie będzie ku temu sprzyjająceych okoliczności - aspektu. Niemniej wspólsygnifikatory kobiety i mężczyzny tj.Słońce i Wenus są w koniunkcji. Mało tego, Wenus tworzy koniunkcje z Saturnem w Wadze, która Wenus włada i która jest znakiem wywyższenia Saturna. Osoby te już sie spotkały, relacja miała charakter czysto kolezeński ale wiadomo, ze fizycznie bardzo sie sobie podobają. Jak interpretować przy braku aspektów głownych sygnifikatorów ładne aspekty współsygnifikatorów? Czy dają one szansę na cos więcej,czy mówią tylko o tym, ze A i B sa dla siebie atrakcyjni i nic poza tym?
toro
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Ostatnio zmieniany: 2011/09/26 23:57 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: związek 8 lat(a), 9 mies. temu  
Horoskop
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny-20110926.gif
Wielkość pliku: 107735
toro
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Uzupełnienie : Zastanawiam się, czy traktowac Wenus jako spaloną w związku z jej koniunkcją ze Słońcem? Czy w tym KONKRETNYM przypadku tego typu koniunkcja jest wyznacznikiem wspomnianej wczesniej silnej wzajemnej atrakcyjności ? Dodam jeszcze, że mężczyzna jest w związku co zresztą jest zaznaczone poprzez koniunkcję jego współsygnifikatora Słońca z Merkurym.
toro
graphgraph
Użytkownik poza Siecią

Hej,
Frawley podaje, że spalona Wenus oznacza, że kobieta zatraca się w męskiej atrakcyjności.
Tutaj Wenus nie jest spalona tylko w promieniach Słońca, co pewnie oznacza to samo tylko w o wiele mniejszym natężeniu :) i już z tego amoku wychodzi :) Zbliża się jednak do Saturna, tak jak pisałeś/aś.. Też się zastanawiam czy to oznacza, że dojdzie do związku.
Ciekawe jest to, że (jeżeli dobrze rozumiem pojęcie to) Księżyc jest w jałowym biegu, czyli mogłoby to oznaczać, że do niczego nie dojdzie, jednak idąc za Frawleyem, który podaje, że jeżeli sygnifikatory są silne i dążą do aspektu (a tutaj tak jest)to taki Księżyc może oznaczać brak woli do działania. Dlaczego Kwerentka nie ma woli do działania? Władzę nad nią ma Merkury,czyli obecna partnerka tego pana.
Ciekawe są jeszcze te recepcje, że Kwezytor przesadnie nie lubi swojej męskości, tak samo jak sygnifikatory Kwerentki. Słońce, Saturn i Wenus nienawidzą Marsa. Mars włada V domem Kwezytora, czyli być może chodzi o jego dzieci, i może to tłumaczy brak woli do działania Kwerentki.
Zanaczam, że ja się uczę i to tylko takie moje rozważania. Fajnie by było gdyby Ktoś doświadczony się włączył do dyskusji i skorygował błędy jeżeli są.
jagna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika

toro napisał:
Hej!
Pomóżcie mi kochani w interpretacji nastepujacego horoskopu horarnego. Pytanie brzmi czy osoba A (kobieta symbolizowana przez Asc) będzie w związku z B (mężczyzna Dsc).
Otóż sygnifikator kobiety A księżyc nie tworzy żadnego aspektu z sygnifikatorem mężczyzny, czyli Saturnem. Do związku w tym przypadku nie dojdzie, gdyż nie będzie ku temu sprzyjająceych okoliczności - aspektu. Niemniej wspólsygnifikatory kobiety i mężczyzny tj.Słońce i Wenus są w koniunkcji. Mało tego, Wenus tworzy koniunkcje z Saturnem w Wadze, która Wenus włada i która jest znakiem wywyższenia Saturna. Osoby te już sie spotkały, relacja miała charakter czysto kolezeński ale wiadomo, ze fizycznie bardzo sie sobie podobają. Jak interpretować przy braku aspektów głownych sygnifikatorów ładne aspekty współsygnifikatorów? Czy dają one szansę na cos więcej,czy mówią tylko o tym, ze A i B sa dla siebie atrakcyjni i nic poza tym?

pierwsza rzecz:
kto pyta? innymi słowy czy kwerent = kobieta A?
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/09/27 14:38 Przez lucy.

Tak pyta kobieta czyli A :).
toro
graphgraph
Użytkownik poza Siecią

No własnie, nie sprawdziłam efemeryd. Ten mężczyzna, o ile mi wiadomo , dzieci nie ma. Zreszta oboje są stosunkowo młodymi jeszcze ludzmi na tzw. zawodowym starcie. Kobieta czeka na jakiś znak od tego faceta, jak na razie nie wykazała i nie chce wykazac żadnej inicjatywy. On też nic nie robi. Nie wiem Jagna, czy Marsa można traktować jako symbol męskości tego faceta. Frawley radzi tego nie robić. Faktycznie, dziwna sprawa z tym Marsem..No chyba, że ta jego stara partnerka jest w ciąży, stąd jego stagnacja. W każdym razie na dzien zadania pytania nic mi o jakichkolwiek dzieciach wiadomo nie było.
toro
graphgraph
Użytkownik poza Siecią

Do góryStrona: 123456