Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12
TEMAT: praca - tak czy nie? :)
praca - tak czy nie? :) 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Tak jak w temacie..czy dostane pracę do 1,5 roku..
Ja to Saturn, władca asc..w domu 9 (staram się o pracę poza granicami nszago kraju..nie wiem, czy w horarnej takie podkreslenie domu 9 ma jakieś znaczenie), w wywyższeniu w Wadze. Praca - dom 6, władca merkury w trygonie do Saturna - aspekt aplikacyjny. Z drugiej strony Księżyc w Pannie czyli w kwadraturze do Merkurego, aspekt separacyjny..hmm. Nie wiem co myslec, zwłaszcza, że astrologia horarna zajmuję sie dosłownie kilka dni. Ale jako że ta praca jest dla mnke niezmiernie ważna, pozwoliłam sobie postawic horoskop z tym pytaniem juz teraz. Mam nadzieję, ze mi pomożecie w odczytaniu odpowiedzi. Pozdrawiam.
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: praca - tak czy nie? :) 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Na horalne pytanie , dostaniesz, ale nie bedzie to takie slodkie jak sobie wyobrazasz.
satun opozycja lilith. Pamietaj ze saturn to praca , nie jedz jak jest w ruchu wstecznym.
Pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Podaj dokładna date,godzine i miejscowosc kiedy zadawałas pytanie.
jagna108
graphgraph

7.06.2011 godz. 22:02, Warszawa :)
Lisiecka
graphgraph

Nie widzę chartu, który dołączyłam do pierwszego postu więc wysyłam jeszcze raz.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny.gif
Wielkość pliku: 113698
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/06/09 20:48 Przez Lisiecka.

W atrologi horalnej prace reprezentuje władca domu 10 czyli mars w byku,ktory jest zniszczony wiec praca o którą pytasz wcale nie jest taka wartosciowa jak myslisz.
Ciebie reprezentuje saturn w wadze oraz księzyc w pannie.
Brak aspektu i brak jakiegokolwiek połączenia tych planet(np.przeniesienia swiatła,aspekt z antica)pomiedzy saturnem i marsem oraz księzycem i marsem.Brak jakichkolwiek recepcji.
Mysle,ze do 1,5 roku nie dostaniesz pracy,o którą pytasz.

Tak, ja to widze.
jagna108
graphgraph

No hej.. wg podręcznika Konarzewskiej pracę należy lokalizowac w domu VI. Dom X to raczej dom biznesu, władzy, autorytetów. Ponadto charakter tej pracy pasuje do VI domu. Ale nie wiem, w horarnej jestem laikiem i może inne, bardziej uznane podręczniki pracę lokalizują w domu X. :(
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 12