Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12345
TEMAT: prośba o interpretacje
prośba o interpretacje 5 lat(a) temu  
Witam serdecznie , mam prośbę o szersze naświetlenie tranzytu jaki czeka mnie na początku kwietnia 2015 aż do początku marca 2017 - Chiron koniunkcja Księżyca - jak będzie to odczuwalne....
w załączeniu wykres ur.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: astro_2gw_01_justa_hp.gif
Wielkość pliku: 56004
Justyna_sz71
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: prośba o interpretacje 5 lat(a) temu  
Współczesna nauka nie jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale jeśli zamierzasz coś w tym czasie zrealizować, czegoś dokonać, spróbować coś zmienić w sobie, to będzie doskonały do tego czas. Teraz i potem też, a im więcej Twojej woli, zdecydowania, konsekwencji, oraz RACJONALNEGO MYŚLENIA w tym będzie, tym większy osiągniesz sukces :)
Michor
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Witam :)

Justyno, chwila moment.

Michorku :) Twoja wypowiedź:" [...] to będzie doskonały do tego czas. [...]" zakrawa na przewidywanie przyszłości! No wiesz. Rozczarowujesz mnie :)

Justyno,
jak będzie to odczuwalne... -> jak będę się w tym czasie czuła?

Nie patrzę na Chirona.

Ale za to serdecznie pozdrawiam. :)
Bona
graphgraph

Nie mam nic przeciwko przewidywaniu przeszłości nad podstawie racjonalnych przesłanek :)
Michor
graphgraph

A racjonalne przesłanki to też przesłanki oparte na logicznym rozumowaniu?
Bona
graphgraph

Witam, wiem tyle...że nie wiem nic...
pytam czy w takim tranzycie człowiek więcej nie udźwignie i stwierdza poddaję się..więcej doświadczeń nie zniosę....
a pytam bo od roku podnoszę się z kolan i podnieść nie mogę, po strzałach jakie mnie powalały od lipca 2012 - tętniak mózgu..i stwierdzenia poukładać życie bo "psiknę" i umrę ..nieoperacyjny, udało się - 3 raz w życiu unikam śmierci, znalazłam cudotwórce, jedna operacja nową metodą - farciara! Ale jak zwyciężyłam to po roku los przywalił i po 13 latach zwolniona z pracy bo nie dałam się zdeptać! Jak zwolniona to nie potrzebna i po 2 miesiącach zostawia mnie 14 letni partner - miłość życia - toksyczna - ale WIELKA... Mija rok a ja nadal w czarnej d.... ani pracy ani partnera ani chęci by się podnieść pomimo że syn 13 letni do wychowania...CZY JESZCZE COŚ ZE MNIE BĘDZIE - ZAPYTAM WPROST??Czy zaraz znów coś przywali i wtedy już nie wiem???
pozdrawiam Justyna
Justyna_sz71
graphgraph

Olej astrologię i resztę hocków klocków. Jeśli tyle przetrwałaś to nic Cię już nie złamie.
Michor
graphgraph

Do góryStrona: 12345