Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

koniunkcja Chiron Słońce Wenus Jowisz w X domu
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: koniunkcja Chiron Słońce Wenus Jowisz w X domu
koniunkcja Chiron Słońce Wenus Jowisz w X domu 6 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Wszystkich,
jestem zupełnie nowa i bardzo "zielona" w sprawach astrologii :). Jestem artystą plastykiem, jestem szczęśliwa, choć nie zawsze tak było... Od 14 lat jestem w udanym związku, ostatnio tak sobie pomyślałam, że właściwie to chyba mam wszystko poza stałym dopływem gotówki :) Jakiś czas temu pokusiłam się o wykreślenie (za pomocą programu:) horoskopu urodzeniowego. Mam prośbę czy mógłby mi ktoś z Was pomóc wyjaśnić pozycję mojego Chirona w X domu w koniunkcji ze Słońcem, Jowiszem i Wenus. Starałam się coś znaleźć w sieci ale o aspektach Chirona zbyt wielu informacji nie ma, a ja w tych wszystkich zależnościach do prawidłowej analizy jeszcze się strasznie gubię. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam ciepło
edna
edna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: koniunkcja Chiron Słońce Wenus Jowisz w X domu 6 lat(a), 8 mies. temu  
Witam!!!!

W Twoim horoskopie chiron napewno nie jest w koniunkcji z jowiszem i słoncem bo dzieli ich znak, natomiast nawet nie wiem czy mozna interpretowac go,ze jest w koniuncji z wenus bo w przypadku planetoid zawęza sie orb, o ile dobrze pamiętam to do 3 stopni.
Ogólnie chiron jest elementem o znacznie mniejszym znaczeniu niz swiatła i planety, niektórzy wogóle nie biorą go pod uwage w interpretacji.
Zazwyczaj interpretuje się jego miejsce jako dziedzine ,,boląca" dla własciciela horoskopu np. w tym horoskopie jest w domu 10-jest to dom matki,a takze domem pozycji społecznej i zawodowej.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/01/18 20:50 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

jagna108 napisał:
Witam!!!!

W Twoim horoskopie chiron napewno nie jest w koniunkcji z jowiszem i słoncem bo dzieli ich znak, natomiast nawet nie wiem czy mozna interpretowac go,ze jest w koniuncji z wenus bo w przypadku planetoid zawęza sie orb, o ile dobrze pamiętam to do 3 stopni.
Ogólnie chiron jest elementem o znacznie mniejszym znaczeniu niz swiatła i planety, niektórzy wogóle nie biorą go pod uwage w interpretacji.
Zazwyczaj interpretuje się jego miejsce jako dziedzine ,,boląca" dla własciciela horoskopu np. w tym horoskopie jest w domu 10-jest to dom matki,a takze domem pozycji społecznej i zawodowej.

Dzięki śliczne :) Myślę, że w moim przypadku to dom matki...
Tym że są to koniunkcje zasugerowałam się patrząc na tabelę aspektów.
edna
graphgraph

Dzień dobry,

Tak sobie patrzę na całość przedstawioną na załączonym obrazku i nasuwa mi się pytanie o Twoje relacje z rodziną, układy i stosunki w domu rodzinnym, a dokładnie czy nie ma tam jakichś zgrzytów. Wybacz, ze pytam, ale znam kogoś o podobnym rozkładzie domu i planet i szukam analogii.

Pozdrawiam.
Dragonsheart
graphgraph
Urodziny: 09/11

Witam

edna napisał:
[...] wyjaśnić pozycję mojego Chirona w X domu w koniunkcji ze Słońcem, Jowiszem i Wenus[...]

Czy mogłabyś zastanowić się nad rokiem 1983 (może wakacje przed szkołą)? Czy wydarzyło się wtedy coś dotyczącego Ciebie (Słońce jako wł. Asc) i rodziców (Wenus jako wł. 4d w koniunkcji do Chirona)?

Pozdrawiam
Bona
graphgraph

Dragonsheart napisał:
Dzień dobry,

Tak sobie patrzę na całość przedstawioną na załączonym obrazku i nasuwa mi się pytanie o Twoje relacje z rodziną, układy i stosunki w domu rodzinnym, a dokładnie czy nie ma tam jakichś zgrzytów. Wybacz, ze pytam, ale znam kogoś o podobnym rozkładzie domu i planet i szukam analogii.

Pozdrawiam.

Zgrzyty...:). Może to wyjaśnię. Moi rodzice są dobrymi rodzicami, tzn. bardzo się starają być dobrymi rodzicami ale są z drugiej strony bardzo despotyczni i zaborczy i nie potrafią po prostu kochać swoich dzieci. Przytłaczają. Duszą. Na ich miłość trzeba zasłużyć. Zawsze odkąd pamiętam nie było nam po drodze. Zawsze mieliśmy odmienne poglądy i systemy wartości. Ta sytuacja przede wszystkim dotyczyła właśnie matki. Bardzo długie lata zajęła mi praca nad tym żeby nie zrywać z nimi kontaktu i żeby był on poprawny ale żeby dali mi święty spokój. Trudne to było i dla mnie i dla nich. Duża lekcja:) Teraz jest już w miarę ok :) Nie wiem czy dobrze Ci to wyjaśniłam.

Nie wiem czy to ważne ale w dniu mojego urodzenia (tak powiedział program) mój Uran Neptun i Pluton były w retrogradacji. To możliwe ?
edna
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/01/20 03:10 Przez edna.

Bona napisał:
Witam

edna napisał:
[...] wyjaśnić pozycję mojego Chirona w X domu w koniunkcji ze Słońcem, Jowiszem i Wenus[...]

Czy mogłabyś zastanowić się nad rokiem 1983 (może wakacje przed szkołą)? Czy wydarzyło się wtedy coś dotyczącego Ciebie (Słońce jako wł. Asc) i rodziców (Wenus jako wł. 4d w koniunkcji do Chirona)?

Pozdrawiam

Nie przypominam sobie niczego szczególnego...może o czymś nie wiedziałam. Dom moich rodziców był pełen tajemnic.
edna
graphgraph

Do góryStrona: 1