Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12345
TEMAT: Aspekty
*
#8604
Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Tak się zastanawiam nad brakiem aspektów w horoskopie. Jak podejść do braku trygonów i opozycji w horoskopie natalnym. Jakby ktoś mógł mi pomóc to bym był bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#8606
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Brak opozycji lub mała ich ilość sugeruje, że osoba powinna nauczyc się zważać na innych. Taka osoba przystepuje do działania nie namyslajac się zbytnio. Może miec trudności ze zrozumieniem motywacji do działania u innych. Zaznacza się egocentryzm.
W horoskopie mogą wystąpić czynniki to kompensujace tzn. podkreślony znak Wagi( opozycja jest zwiazana ze znakiem Wagi ).

Trygony związane są ze znakiem Lwa ( niższy trygon ) i Strzelca ( wyższy trygon ).

Brak trygonów to obniżona twórczość, pewnośc siebie, brak wiary, inspiracji..

źródło: Vademecum Astrologii Konaszewska - Rymarkiewicz
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8607
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Brak trygonów występuje u osób, które są skłócone ze sobą lub z innymi i muszą inwestować wiele energii w swe związki i działania , aby znaleźć w nich satysfakcję.

Nieobecność opozycji wskazuje na ludzi którzy pozostają w kontakcie z sobą , są subiektywni zadowalają się nieco uproszczonym obrazem samego siebie i związków osobistych , mogą odnieść korzyść z pogłębienia swego rozumienia i poszerzenia perspektywy.

Tracy Marks Sztuka interpretacji kosmogramu, Łódź 1995, s. 79-80

Pozdrawiam :)

Lula:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/12/27 08:18 Przez lula322.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8608
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Tak więc nic dobrego :)

A ja przy okazji aspektów mam pytanie takie :

Spotkałam się kiedyś z twierdzeniem, ze im więcej aspektów tym bardziej burzliwe życie.
prawda to , czy fałsz ?:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8610
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
A w którym roku życia to się zaczyna objawiać bo nie zauważyłem narazie u siebie :D

Taki żarcik.

No dobra a co jak ktoś ma 9 koniunkcji w tym dwie z osiami??

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#8612
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Osoby u których w kosmogramach przeważają koniunkcje , są bardziej skupione , potrafią zatracać się w absorbujących je sprawach i działać mimo niewielkiej motywacji zewnętrznej .Są one zdolne do jednokierunkowej koncentracji , lecz mogą mieć również tendencje do tracenia perspektywy i wpadania w wąskie zaułki niewiele czerpiąc z doświadczenia otoczenia.

Źródło : Tracy też

Mam wrażenie, że koniunkcje ładnie korelują ze znakiem Skorpiona
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8613
Re: Aspekty 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ja też mam takie wrażenie ;) Tym bardziej że połowa z nich jest w skorpionie ;)
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
Do góryStrona: 12345