Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Saturn w kwadracie do Urana
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Saturn w kwadracie do Urana
#8472
Saturn w kwadracie do Urana 13 lat(a), 7 mies. temu  
WITAM MAM SATURNA W KWADRACIE DO URANA NIE WIEM JAK TO ZINTERPRETOWAĆ JEDYNE CO MI PRZYCHODZI DO GŁOWY TO ŻE WSZYSTKIE ZMIANY W MOIM ŻYCIU IDA BARDZO CIĘŻKO URAN PCHA MNIE DO PRZODU ALE SATURN OGRANICZA CZĘSTO JUŻ JUŻ PODEJMUJE DECYZJE I NAGLE SIĘ WAHAM COFAM...
PO ZA TYM MAM DOBRE ASPEKTY SATURN TRYGON DO KSIĘŻYCA PÓŁ SEKSTYL DO MERKUREGO I MARSA
URAN;TRGON DO MERKUREGO ,SEKSTYL DO MARSA
anna77
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/08/15 21:54 Przez panTo.Powód: Zmiana tytułu na małe litery
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8476
Re: Saturn w kwadracie do Urana 13 lat(a), 7 mies. temu  
Moim zdaniem dobra interpretacja, bo właśnie o to chodzi - z jednej strony pęd do zmian, a z drugiej obawy przed nimi.

Prośba na przyszłość - nie pisz wielkimi literami, bo źle się to czyta, poza tym wielkie litery w internecie interpretowane są jako krzyk lub podnoszenie głosu :)
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8477
Re: Saturn w kwadracie do Urana 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ok.będę pisała małymi literkami .
Zupełnie przypadkiem trafiłam na to forum,przyznaje że znalazłam wiele ciekawych wątków,po kolei próbuje zrozumieć położenie planet w swoim kosmogramie i wszystkie aspekty.
Przyznaje że wbrew pozorom wcale nie jest to łatwe
anna77
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/08/16 20:41 Przez anna77.Powód: błąd w tekście
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1