Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Pierwszy dzien z astrologia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pierwszy dzien z astrologia
#7504
Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 11 mies. temu  
Pozdrawiam wszystkich,i jednoczesnie licze na Wasza pomoc.Kazda Wasza wskazowka,bedzie dla mnie pomoca.Jak na pierwsze godziny,mojej nowej pasji to mi sie mozg lasuje.Mam nadzieje,ze moze kiedys poukladam swoje planety w kosmogromie i zinpretuje to wszystko.Urodzilem sie 20.05.1964.oczywiscie jest problem z godzina.Nie myslalem ze to ma takie znaczenie.Oczywiscie tego faktu tez nie odpuszcze.Co mnie najbardziej zdziwilo to fakt ze nie musze byc zodiakalnym BYKIEM.A moze jednak BLIZNIAK.Sprobuje swoich sil,i licze na podpowiedzi fachowcow,ktorych na pewno tutaj nie brakuje.Nie wiem od czego zaczac,dlatego bede wdzieczny kazdemu,kto sprobuje mnie nie zniechecic do tak szerokiej tematyki.Powodzonka Wam zycze i sobie rowniez.Grzesiek
GRZESIEK5553
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7513
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 11 mies. temu  
Witaj Grzegorz

Urodzilem sie 20.05.1964.oczywiscie jest problem z godzina. Nie myslalem ze to ma takie znaczenie.Co mnie najbardziej zdziwilo to fakt ze nie musze byc zodiakalnym BYKIEM.A moze jednak BLIZNIAK.<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/05/07 22:37 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7520
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 11 mies. temu  
Dziekuje bardzo za pomoc.Jednak byczek,z czego jestem bardzo zadowolony.Co mnie sklonilo zeby zainteresowac sie tymi klockami.Chyba ciekawosc.Powiem Ci szczerze mam olbrzymie parcie,oczywiscie musze to pogodzic z innymi obowiazkami.A astrologia-pewnie nie konczacy sie temat.Mysle oprzec sie na lekturze.Oczywiscie nie dam sie zwariowac.Byc moze moje burzliwe zycie,do tego tez sie przyczynilo.Chcialbym sie cos wiecej dowiedziec o sobie.I moze kiedys zaimponowac innym.Jeszcze raz dzieki za Twoj czas i Twoja cierpliwosc do poczatkujacych.Powiem Ci szczerze to cieszy,bo nie pozostajemy sami z ta tematyka.W realu masz u mnie dobre piwko.Milego dzionka zycze.Grzesiek
GRZESIEK5553
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7868
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  
dry
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7875
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  

<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7885
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  
dry
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1