Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pierwszy dzien z astrologia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pierwszy dzien z astrologia
#7504
Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  
Pozdrawiam wszystkich,i jednoczesnie licze na Wasza pomoc.Kazda Wasza wskazowka,bedzie dla mnie pomoca.Jak na pierwsze godziny,mojej nowej pasji to mi sie mozg lasuje.Mam nadzieje,ze moze kiedys poukladam swoje planety w kosmogromie i zinpretuje to wszystko.Urodzilem sie 20.05.1964.oczywiscie jest problem z godzina.Nie myslalem ze to ma takie znaczenie.Oczywiscie tego faktu tez nie odpuszcze.Co mnie najbardziej zdziwilo to fakt ze nie musze byc zodiakalnym BYKIEM.A moze jednak BLIZNIAK.Sprobuje swoich sil,i licze na podpowiedzi fachowcow,ktorych na pewno tutaj nie brakuje.Nie wiem od czego zaczac,dlatego bede wdzieczny kazdemu,kto sprobuje mnie nie zniechecic do tak szerokiej tematyki.Powodzonka Wam zycze i sobie rowniez.Grzesiek
GRZESIEK5553
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7513
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  
Witaj Grzegorz

Urodzilem sie 20.05.1964.oczywiscie jest problem z godzina. Nie myslalem ze to ma takie znaczenie.
Do sporządzenia horoskopu jest potrzebna data, godzina i miejsce narodzin. Jeżeli nie znasz godziny, to przynajmniej dowiedz się, o jakiej porze dnia się urodziłeś, bo tak będzie łatwiej z tzw. rektyfikacją horoskopu, czyli z ustaleniem na podstawie różnych technik astrologicznych i nieastrologicznych godziny urodzenia.

Co mnie najbardziej zdziwilo to fakt ze nie musze byc zodiakalnym BYKIEM.A moze jednak BLIZNIAK.
W 1964 roku Słońce weszło do znaku Bliźniąt 21.05.1964 o godzinie 1:49:45 czasu polskiego. Więc jesteś solarnym Bykiem, którego Słońce wypada w okolicach Plejad. (Karol Wojtyła miał podobnie).

************

Napisz proszę parę słów od siebie, co Cię skłoniło do zajmowania się astrologią? Czego od niej oczekujesz? Ostatnio pytam się o to różne osoby, które zaczynają przygodę z astrologią.

************

W programy astrologiczne się zaopatrz:

1. www.astro.com - na tej stronie możesz wyrysować horoskop.
2. www.zaytsev.com/ - jest wersja darmowa
3. www.astrologia.pl/urania.html - tutaj również istnieje wersja darmowa

Tutaj masz tabelkę z symbolami astrologicznymi, która może się Ci przydać:

www.astrologia.pl/symbole.html

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/05/07 22:37 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7520
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 10 mies. temu  
Dziekuje bardzo za pomoc.Jednak byczek,z czego jestem bardzo zadowolony.Co mnie sklonilo zeby zainteresowac sie tymi klockami.Chyba ciekawosc.Powiem Ci szczerze mam olbrzymie parcie,oczywiscie musze to pogodzic z innymi obowiazkami.A astrologia-pewnie nie konczacy sie temat.Mysle oprzec sie na lekturze.Oczywiscie nie dam sie zwariowac.Byc moze moje burzliwe zycie,do tego tez sie przyczynilo.Chcialbym sie cos wiecej dowiedziec o sobie.I moze kiedys zaimponowac innym.Jeszcze raz dzieki za Twoj czas i Twoja cierpliwosc do poczatkujacych.Powiem Ci szczerze to cieszy,bo nie pozostajemy sami z ta tematyka.W realu masz u mnie dobre piwko.Milego dzionka zycze.Grzesiek
GRZESIEK5553
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7868
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 9 mies. temu  
Witam wszystkich serdecznie!
Pierwszy dzień z astrologią to nie jest, bo ślęczę nad moim kosmogramem z 3 miesiąc, jednak na tym forum owszem.Co by nie było moja wiedza jest żadna i tym bardziej nie wstyd mi będzie przyłożyć banałem, bo właśnie dom mi się zawalił:)Do tej pory na podstawie programu Urania domy w/g Krusińskiego wcale równe nie były, jednak po zmianie programu i domów na równe, planety się nieźle przemeldowały.Czego mam się wiec trzymać skoro mój fundament się rozkruszył? W sumie długo nie budowany, ale żalem powiało i zakoczeniem.Na Mc centralnie przysiadł po tej zamianie Mars, Wenus do tej pory gdzie była w 3 domu teraz jest w drugim, Księzyc z 9 domu przeszedł do 8.mam totalne zamieszanie, co ja mam teraz z tymi domami począć?
Pozdrawiam dri
dry
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7875
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 9 mies. temu  
dry napisał:
Czego mam się wiec trzymać skoro mój fundament się rozkruszył? W sumie długo nie budowany, ale żalem powiało i zakoczeniem.Na Mc centralnie przysiadł po tej zamianie Mars, Wenus do tej pory gdzie była w 3 domu teraz jest w drugim, Księzyc z 9 domu przeszedł do 8.mam totalne zamieszanie, co ja mam teraz z tymi domami począć?
Potraktuj to jako pułapkę umysłu. W astrologii takich pułapek jest wiele. Kiedyś patrzyłem na to tak, że umysł broni się, przed wydaniem werdyktu. Wiele osób zajmujących się astrologią momentami w coś takiego wpada. Jeżeli Ci będzie wygodniej i uczysz się astrologii dopiero 3 miesiąc to sugeruję zrobić tak:

1. Zbadaj dokładną relację między Słońcem a Księżycem. Popatrz w jakich są znakach oraz jak te znaki ze sobą 'gadają'.
2. Skoro domy sprawiają Ci taką trudność, to zostaw je na razie. Patrz na planety przy osiach, one są tzw. dominantą horoskopu.

Będę czekał na wnioski.

Pzdr.

PS. Ładnie piszesz, tak plastycznie...
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7885
Re: Pierwszy dzien z astrologia 13 lat(a), 9 mies. temu  
Dziękuję Ci za tak szybką odpowiedź. Moje światła chyba nic przeciwko sobie nie mają w sumie łączy je tylko tryseptyl, ale się lubią i wspierają, a i pofantazjować razem próbują. Księżyc wisi w Rybach a Słońce świeci w Lwie. Na ASC siedzi Merkury również w Lwie a na DSC Jowisz w Wodniku. Jeśli mam nie trzymać się domu to na IC choć już w luźnej 9 stopniowej koniunkcji jest Uran a na Mc w ścisłej Eris albo Mars jeśli zmienię dom. Z tą opozycją Merkury-Jowisz pewno i tym razem szybciej działam niż myślę, ale tak rozważając pospiesznie, same światła i dominanta wedle mnie zawężają mocno osobowościowy rewir. Dlatego ekspresowo chciałabym się ulokować w jakimś domu, tylko jakim Kocha, Placidiusza czy pod inną znamienitą nazwą, przesiądę się jednak na osobowy i poczekam na jakiś meldunek.
Pozdrawiam Dry
dry
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1