Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Dzieñ dobry czy zasta³em Marsa?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Dzieñ dobry czy zasta³em Marsa?
#5483
16 lat(a), 8 mies. temu  
Chcialabym zapytac sie, choc wstyd przyznac do niewiedzy, ale jak to wlasciwie jest z tymi tranzytami Marsa? Uscislajac pytanie - chodzi mi o osoby, w kosmogramach ktorych Mars jest wyszczegolniony, znaczacy, czyli albo na Ascendencie - jak u mnie i u baardzo wielu znanych mi osob, albo daje jakies niesamowite aspekty np opozycje lub koniunkcje do Saturna... moja wiedza astrologiczna oparta jest przede wszystkim na ksiazkach A. von Pronay, i jasne jest dla mnie, ze jest on czarnowidzem jesli chodzi o Marsa, o Saturnie nie wspominajac. Wiec przechodzac do szczegolu: teraz wlasnie Mars bedzie aspektowal Saturna koniunkcja w choroskopach ludzi z rocznikow 1971, 1972, za ok 10 dni 1973 i dalej, wiec moze ktos z Was zwrocil na te planete uwage? Chce wiedziec czy rzeczywiscie jest to taki straszliwy aspekt prowadzacy do klutni, zranien, bledow wyniakajacych z porywczosci i nadmiaru energii, niemoznosci jej kanalizowania i agresji a o dziedzinach zycia, na ktorych by sie to odbilo powiedzialyby domy, w ktorych ma miejsce tranzyt oraz domy opozycyjne. czy tak? Moze jest choc promyk nadziei, ze aspekt da cos dobrego, jakies glebsze zrozumienie spraw pozniej, po fakcie, nie wiem...
Maedhros
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 00:37 Przez stargazer.Powód:
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5484
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5486
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  

Chce wiedziec czy rzeczywiscie jest to taki straszliwy aspekt prowadzacy do klutni, zranien, bledow wyniakajacych z porywczosci i nadmiaru energii, niemoznosci jej kanalizowania i agresji<
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5488
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  
Dziekuje!, to odpowiedz pocieszajaca. I pouczajaca. Nie ma sensu szukac wielkich tragedii na niebie. Natomiast rzeczywiscie mam niepewna sytuacje nazwijmy to towarzyska w pracy choc do niedawna myslalam, ze nigdy nie pracowalam w lepszym miejscu i wsrod lepszych ludzi. Aspekt bedzie na granicy VI i VII domu wiec zarowno praca jak i ludzie bliscy oraz otwarci wrogowie tutaj wchodza w gre. No coz zobaczymy! w przyszlym tygodniu Mars powinien osiagnac 13 stopien blizniat. Dodam, jest to od razu opozycja do urodzeniowego marsa, wiec juz teraz staram sie pracowac nad soba, wypowiadac lagodnie, budowac w sobie cierpliwosc, usmiechac sie do wszystkich, rozumiec bledy i slabosc innych ludzi oraz uczyc przebaczania i nie osadzac pochopnie (strzelcowy mars!). Dam znac, jak sie to rozwiazalo moze ktos przeczyta ku przestrodze :-)
Maedhros
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5489
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  
Maedhros
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5490
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  


Czy moge zapytac czy kwadrature masz tak samo polozona jak terazniejsza tranzytowa? Tzn czy bedzie to koniunkcja do Saturna urodzeniowego zarazem? Bo jesli tak to godne jest rozwazan.
Czyli Saturn w lwie a Mars w skorpionie lub byku albo Saturn w pannie a Mars w Strzelcu lub Bliznietach.
Jakie domy?
Ciekawosc moja jest powodowana silna zaleznoscia mojego horoskopu od Marsa i Saturna. Chetnie wymienilabym sie informacjami.
O ile wiem koniunkcje dzialaja najsilniej, slabsze odrobine sa opozycje a jeszcze slabsze kwadratury. Wiec nie byloby tak zle. Gdy jednak dochodzi tranzyt jeszcze innej planety lub gdy jeszcze jedna planeta bierze udzial w h. urodzeniowym - tak jak u Ciebie Mars! - wtedy sytuacja powinna byc dokladniej zbadana.<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5492
Re: Dzien dobry czy zastalem Marsa? 16 lat(a), 8 mies. temu  

wiec juz teraz staram sie pracowac nad soba, wypowiadac lagodnie, budowac w sobie cierpliwosc, usmiechac sie do wszystkich, rozumiec bledy i slabosc innych ludzi oraz uczyc przebaczania i nie osadzac pochopnie (strzelcowy mars!)<
Michor

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12