Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: Dom 6 i 12
#5101
Dom 6 i 12 16 lat(a), 11 mies. temu  
niektóre źródła podają,że w astrologii horarnej dom 6 to choroby a 12 to raczej więzienia, szpitale, ukryci wrogowie, a odwrotnie jest w astrologii urodzeniowej. Dom 6 ma związek raczej z pracą, trybem życia itd., a choroby to dom 12.

ale z drugiej strony czytam coś sprzecznego, bo okazuje się jednak,że dom szósty w urodzeniowym jednak oznacza choroby: "sygnifikator chorób wynikających z niewłaściwego trybu życia i nabytych to szczyt dom 6 i planety w domu 6; a chorób chronicznych, z reguły dziedziczonych, uśmiercających i przewlekłych - dom 12".
który dom w kontekście chorób ma decydujące znaczenie w horoskopie urodzeniowym?
wiele źródeł po prostu sobie nawzajem przeczy a ja chcę to ostatecznie wyjaśnić...
czy ktos mi może z tym pomóc?

Znam też przypadek, w których osoba na wózku inwalidzkim od urodzenia (z porażeniem mózgowym okołoporodowym), czyli z chorobą przewlekłą, ma prawie wszystkie planety ze słońcem w domu szóstym w horoskopie urodzeniowym, i to znowu przeczy temu, co czytam. jak to jest?

Edytowany przez: hallina, w: 06.05.07 22:43<br><br>Edytowany przez: hallina, w: 06.05.07 22:45
hallina
Posty: 104
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 02:05 Przez stargazer.Powód: zmiana tytułu
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5102
Re: pytanie o dom 6 i 12 16 lat(a), 11 mies. temu  
hallina napisał:
niektóre źródła podają,że w astrologii horarnej dom 6 to choroby a 12 to raczej więzienia, szpitale, ukryci wrogowie, a odwrotnie jest w astrologii urodzeniowej. Dom 6 ma związek raczej z pracą, trybem życia itd., a choroby to dom 12.

A skąd wzięłas to, że w a. urodzenowej domy 6 i 12 interpretuje się odwrotnie? Dom 6 także, oprócz pracy także oznacza choroby. I to głównie choroby fizyczne. Wogóle planety przez samo posadowienie w 6 domu są osłabione. No i w kwestii chorób odpowiednio także władca i współwładcy 6 domu są brani pod uwagę - ich siła i sytuacja w horoskopie.
kemot
Posty: 73
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5103
Re: pytanie o dom 6 i 12 16 lat(a), 10 mies. temu  
przeczytałam to ostatnio na jednej stronie internetowej, na której informacje podano dość chaotycznie, i bardzo się zdziwiłam, bo zawsze kojarzyłam dom 6 z chorobami.
w ogóle na internecie jest bardzo dużo badziewia, a ja jako samouk czuję się skołowana. dzięki!
hallina
Posty: 104
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1