Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Symbole i obja¶nienia - wêze³, dwada, MC
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Symbole i obja¶nienia - wêze³, dwada, MC
#3553
19 lat(a) temu  
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3554
Re: kilka prostych pytan 19 lat(a) temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3572
Re: kilka prostych pytan 19 lat(a) temu  
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3597
Re: kilka prostych pytan 19 lat(a) temu  
Forum sie nazywa "elementarz astrologiczny" to myslalem, ze odpowiadacie na takie pytania jak te wyzej ... Moze dla Was to smieszne pytania i proste, ale nie dla mnie, myslalem ze to jest firum wlasnie dla poczatkujacych ...

Moze odpowiecie mi chociaz na te 2 pytania:
1. dlaczego w urani moj ksiezyc w wodniku jest w 5tym domu, a jak robie kosmogram na astro.com albo w astrologu to wychodzi dom 6ty? Ktory program jest dokladniejszy? Slyszalem, ze Urania..
2. Czy mezczyzna ze sloncem w skorpionie ksiezycem w wodniku pasuje do kobiety (mam na mysli dlugotrwaly zwiazek-na cale zycie) ze sloncem w lwie i ksiezycem w raku, pomijajac pozostale aspekty ... z tym sa opinie sprzeczne, gdzies przeczytalem, ze dobrze jest jesli ksiezyc jednej osoby jest taki sam jak slonce drugiej, a gdzies indziej, ze dobra bylaby opozycja tych planet (mam na mysli jego ksiezyc i jej slonce) ..
Bo trygon mojego slonca do jej ksiezyca jest chyba dobrym polaczeniem ...
... wiec co o tym myslicie?
Pozdrawiam!
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3598
Re: kilka prostych pytan 19 lat(a) temu  
mmk7
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1