Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

"Palec Bo¿y"
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: "Palec Bo¿y"
#247
20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
czesc!Mam w swoim horoskopie konfiguracje zwana "palcem bozym"jednak nie potrafie jeszcze tego zinterpretowac.Pomozcie! Saturn w 5 domu (w raku)tworzy kwinkus do Neptuna w9 domu(strzelec) i Marsa w12(koziorozec)? W tym roku czeka mnie 1-szy nawrot Saturna wiec to moze uaktywnic te konfiguracje. Aha!Neptun i Mars oczywiscie w sekstylu.Pozdrawiam!
czarna
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 01:58 Przez stargazer.Powód:
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#248
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#253
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Czesc Michael! Ja tez korzystam z "Dynamiki aspektow"-Tierneya i opis YOD w tej ksiazce mnie przeraza!Ogolnie wiem o co chodzi ale nie umiem sobie tego przelozyc na domy! Przecierz nie moge sie przygotowywac do czegos czego sobie nie uswiadamiam??? Przy Saturnie nie moze byc chyba mowy o "gwaltownosci",musialo to we mnie dlugo dojrzewac.Tylko co? A moze Uran to wyzwoli ktory wszedl niedawno do mojego 1-go domu? Ciekawe jak to bedzie,boje sie troche tych "nieuniknionych konsekwencji". Jakby ci sie chcialo to dalej zglebiac to podaja moje dane:25 luty 1975r Katowice godz 06 30.Pozdrawiam i dziekuje.
czarna
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#286
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
<
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#289
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Witaj! Oczywiscie ,ze do Merkurego a nie Marsa to bylo przejezyczenie. O tym drugim YOD wiedzialam ale nie przywiazuje do tego wiekszej wagi,byc moze nieslusznie.Od jakiegosc czasu praktykuje medytacje i wizualizacje i faktycznie pomoglo mi to uwolnic sie od ciezaru przeszlosci ale nadal czegos szukam i nie jestem w pelni szczesliwa i spelniona.Napisz prosze jak to wyglada u Ciebie?Czy poczules "wyraznie"ze wchodzisz na nowa sciezke zycia ? Ciesze sie ,ze zaintrygowal cie moj horoskop ale nie chce cie wykorzystywac do osobistych celow.(choc na pewno bym chciala). W kazdym razie cenie sobie Twoje wskazowki i prosze o jeszcze, jesli to nie klopot.
czarna
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#360
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Dzien dobry, jestem tu nowa
Zainteresowal mnie temat Palca Bozego, bo sama mam ich trzy:) Kiedys probowalam interpretacji, ale kulawo mi to szlo:) Gdyby ktos z Was zechcial mnie naprowadzic, bede bardzo wdzieczna.
1. Mars (7 st. Byka) w sekstylu do Saturna (4 st. Raka) do Neptuna ( 5st. Strzelca)
2. Neptun (jw.) w sekstylu do Plutona(4st.Wagi) do Marsa(jw.)
3. Jowisz ( 2st.Wodnika) w sekstylu do Neptuna(jw.) do Saturna(jw.)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Beata
Beata
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#365
Re: "Palec Bozy" 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12